Młoda Skra na Obozie

W piątkowy poranek Zawodnicy Młodej Skry roczniki 2003,2004 oraz 2005 udali się na zgrupowanie w miejscowości Miętne, by podnieść swoją formę, oraz przygotować się do nadchodzących rozgrywek ligowych.
Punktualnie o godzinie 8.00, autokar z naszymi zespołami trampkarzy, oraz juniorów odjechał z ulicy Loretańskiej w kierunku Warszawy. Po dość wyczerpującej podróży (liczne remonty dróg i przebudowy) nasi obozowicze w swojej letniej bazie przygotowawczej zameldowali się o godzinie 13.30.
Po zakwaterowaniu zawodnicy zjedli obiad, a następnie udali się na boiska , na pierwsze zajęcia treningowe. Trampkarze skupili się doskonaleniu gry obronnej, natomiast ich starsi koledzy szlifowali fazę finalizacji. Na sobotę zaplanowano dwie jednostki treningowe.

Pierwsze grupy naszej młodzieży w podwarszawskim Miętnem będą do przyszłego piątku. Już w poniedziałek do sportowej, letniej bazy naszych zespołów udaję się trener koordynator grup młodzieżowych Tomasz Musiał, który będzie czuwał i nadzorował  przebieg zajęć treningowych.
Taką decyzję podjął w piątkowe popołudnie Zarząd Klubu,  a podyktowana ona została nagłą absencją  trenera Kulaska (trener prowadzący rocznik 2003/2004), który na dwa dni przed planowanym wyjazdem ku zdumieniu kierownictwa Klubu zrezygnował z podjętej w czerwcu pracy. Z naszymi zawodnikami na obozie przebywają trenerzy Rycharski, Ślęzański, oraz Strzelczyk. Stawkę sztabu uzupełni trener Musiał.

Wychodzi na to , że cykl przygotowań nie jest zagrożony, a nasza młodzież solidnie przepracuje ten ważny okres  przygotowawczy. Na bieżąco będziemy informować o pobycie naszych drużyn w Mietnem.

 

Close Menu
×
×

Koszyk