Kolejni zawodnicy podpisują kontrakty

Kilku zawodników przedłużyło właśnie ze Skrą swoje kontrakty. Wśród nich są Piotr Nocoń, Konrad Gerega, Mariusz Holik, Dominik Marek, Oktawian Obuchowski i Krzysztof Napora.

Wiemy już także, że w Skrze nie zagrają Adrian Musiał (w ostatniej rundzie wypożyczony do MKS-u Myszków) i Piotr Mastalerz. Po jednorocznym pobycie,  z naszym klubem rozstaje się także Bartosz Skowron.

Szczegóły zostały do ustalenia w umowach  z Kamilem Zalewskim i  Adrianem Błaszkiewiczem. Toczą się także rozmowy z Adamem Olejnikiem, Sebastianem Rogalą, oraz Dawidem Niedbałą. Wszyscy zadeklarowali mocną chęć pozostania w Klubie na kolejny drugoligowy sezon.

 

Trwają także negocjacje z nowymi piłkarzami, którzy mają uzupełnić klubową kadrę. Wszystko wskazuje na to, że dołączą do  zespołu stoper i pomocnik (obaj młodzieżowcy), testowany jest także doświadczony napastnik z przeszłością w I lidze.

Przypomnijmy, że ze Skry do Radomiaka odszedł Damian Nowak, po okresie wypożyczeń do swoich klubów wrócili także Michał Kieca (wyjechał na obóz przygotowawczy z pierwszym zespołem Zagłębia Sosnowiec), Konrad Poprawa (wyjechał na obóz przygotowawczy z ekstra klasowym Śląskiem Wrocław), Paweł Kaczmarczyk (szuka Klubu), Łukasz Krzczuk (powrót dk GKS Tychy).

 

Nasz klub nie przedłużył kontraktów z Karolem Tomczykiem, Łukaszek Kowalczykiem, Sebastianem Siwkiem,  i Sławomirem Ogłazą.