Zmagania Orlików na Stadionie Śląskim

Turniej został zorganizowany z okazji Finału Śląskiej Ligi Młodych Talentów.

Celem turnieju jest rywalizacja czołowych śląskich akademii. W turnieju nie ma prowadzonej klasyfikacji końcowej, a najistotniejszy jest wysoki poziom spotkań pozwalający w efektywny sposób rozwijać młodych sportowców. W zmaganiach każda z drużyn rozegrała osiem spotkań po 20 minut. Wyrównane spotkania, szybkie tempo oraz wiele efektownych trafień mogła zaobserwować licznie zgromadzona publiczność.

W turnieju wystąpiły również następujące drużyny: Akademia Piłki Nożnej GKS Tychy, BTS Rekord, TS Podbeskidzie Bielsko-Biała, Piast Gliwice, Akademia Piłkarska Górnika Zabrze, KS Stadion Śląski Chorzów, Raków Częstochowa oraz Wielosekcyjna Akademia „Młoda Gieksa”.

Naszą drużynę w tym dniu reprezentowali: Adrianowicz Adrian, Bajor Piotr, Radło Alan, Musiał Hubert, Siuda Igor, Radomski Tymon, Szuter Filip, Młynek Nikola, Szałaj Konrad, Ciepielak Dawid, Kasiński Bartosz, Lis Mateusz.