Skra Ladies gra dziś w Pucharze Polski

Wanda Kraków będzie rywalem naszych dziewczyn w 4. rundzie Pucharu Polski. Spotkanie rozegrane zostanie w środowy (13.11) wieczór przy sztucznym oświetleniu na stadionie przy Loretańskiej. Pierwszy gwizdek zaplanowano na godzinę 20.00.

Rywalki grają na co dzień w grupie południowej pierwszej ligi, ale nie wiedzie im się tam najlepiej i są murowanym kandydatem do spadku. Po 10-ciu seriach spotkań zajmują 12-ste, ostatnie miejsce w tabeli. Ostatniej wizyty w Częstochowie też raczej nie wspominają zbyt dobrze, ponieważ dwa tygodnie temu (27.10) przegrały 0-3 starcie z Golem. Nasze zawodniczki mają więc sporą szansę na awans do kolejnej rundy mających coraz większy prestiż rozgrywek. Wszystkich, którzy jeszcze nie mają planów na dzisiejszy wieczór zapraszamy na „Loretę”.

Close Menu