Skra 2011 na podium Ekstraligi Talentów

Rocznik 2011 Skry Częstochowa w niedzielę 8 września wywalczył w Chełmku 3 miejsce w Ekstralidze Talentów.

Rozgrywki były podzielone na 2 grupy – w każdej z nich 10 zespołów rywalizowało ze sobą systemem każdy z każdym. Skra odniosła 5 zwycięstw, 1 remis i 3 porażki, a rywalizację zakończyła z bilansem bramek 16:7. Pozwoliło to zająć 3 miejsce, tracąc tylko 1 punkt do drugiego Progressu Andrychów. Rywalizację zdominowali młodzi piłkarze Sandecji Nowy Sącz, którzy nie przegrali żadnego meczu.

Wyniki:
Skra – Chełmek 2:0
Skra – Progress Andrychów 2:1
Skra – DAP Kielce 1:1
Skra – Sandecja Nowy Sącz 0:1
Skra – Fablok Chrzanów 3:0
Skra – Lukam 2010 0:1
Skra – Cracovia 4:2
Skra – SMS Żywiecka APN 0:1
Skra – Football4pro Bielsko-Biała 4:0

Dzięki zajęciu miejsca w pierwszej „piątce”, już za miesiąc Skrzaki wystąpią w „Lidze A” Ekstraligi Talentów, gdzie oprócz najlepszych drużyn ze swojej grupy zmierzą się z takimi zespołami jak Wisła Kraków czy Bronowianka Kraków.

Barwy Skry reprezentowali: J. Pawelak, S. Radwan, T. Rusek, B.  Wawrzkiewicz, F. Włodarek, J. Kowalik, K. Szewczyk, A. Szwedziński, J. Mizerski.

Close Menu