Trampkarz C2- III liga Wojewódzka: Pewna wygrana Skry w Truskolasach

Do rodzinnej miejscowości reprezentanta Jakuba Błaszczykowskiego oraz selekcjonera kadry Jerzego Brzęczka wybrali się Trampkarze Skry by rozegrać spotkanie ligowe w ramach trzeciej kolejki III ligi wojewódzkiej Trampkarza Młodszego. Przeciwnikiem skrzaków była miejscowa Olimpia.

Goście zdominowali cały mecz, tworząc sobie kilkadziesiąt sytuacji do zdobycia bramki. Zespół prowadzony przez trenera Roberta Siudę a złożony z zawodników z rocznika 2006 oraz 2007 grał spokojnie w defensywie, konsekwentnie w ofensywie, budując swoją przewagę w sektorach bocznych boiska. Liczna ale młodsza, bo złożona z trzech roczników (2006,2007,2008)  kadra Olimpii swoich szans szukała w kontratakach. Ostatecznie mecz kończy się wysokim zwycięstwem przyjezdnych.

Olimpia Truskolasy 0:12 Skra Częstochowa

Bramki:
2’ Szczygłowski Mateusz
5’ Katolik Marcel
12’ Trybulak Mateusz
21’ Hereźniak Kacper
49’ Trybulak Mateusz
68’ Szczygłowski Mateusz
69’ Jędrychowski Wiktor
70’ Jędrychowski Wiktor
73’ Karpiński Antoni
74’ Katolik Marcel
78’ Katolik Marcel

Kadra Skra Częstochowa:
Hobot Kacper, Karpiński Antoni, Hereźniak Kacper, Szczygłowski Mateusz, Klamski Maksymilian, Skwarczyński Mateusz, Mikulski Łukasz, Katolik Marcel, Więckowski Mateusz, Czupryna Piotr, Trybulak Mateusz, Kucęba Oliwier, Gawęda Szymon, Jędrychowski Wiktor, Łysakowski Dominik, Kukuł Wiktor

Trener: Robert Siuda

 

Kadra Olimpia Truskolasy:
Majchrzak Kacper, Piśniak Filip, Radka Brajan, Tokarz Dawid, Sroka Marcel, Soluch Stanisław, Krzemiński Mikołaj, Jagieła Filip, Janik Kacper, Nowak Szymon, Szajer Przemysław, Centkowski Szymon, Gruszka Dawid, Drosik Dawid, Zając Paweł, Filak Miłosz, Kasprzak Adam

Trener: Cezary Tomziński

 

W drugim spotkaniu rozgrywanym w ramach trzeciej kolejki Orlik Blachownia podejmował gości z Akademii Sportowej Lubliniec. Mecz ten zakończył się zwycięstwem przyjezdnych 0:9

Orlik Blachownia 0:9 Akademia Sportowa Lubliniec

Close Menu