Trampkarz C2- III liga Wojewódzka: Pewna wygrana Skry w Truskolasach

Do rodzinnej miejscowości reprezentanta Jakuba Błaszczykowskiego oraz selekcjonera kadry Jerzego Brzęczka wybrali się Trampkarze Skry by rozegrać spotkanie ligowe w ramach trzeciej kolejki III ligi wojewódzkiej Trampkarza Młodszego. Przeciwnikiem skrzaków była miejscowa Olimpia.

Goście zdominowali cały mecz, tworząc sobie kilkadziesiąt sytuacji do zdobycia bramki. Zespół prowadzony przez trenera Roberta Siudę a złożony z zawodników z rocznika 2006 oraz 2007 grał spokojnie w defensywie, konsekwentnie w ofensywie, budując swoją przewagę w sektorach bocznych boiska. Liczna ale młodsza, bo złożona z trzech roczników (2006,2007,2008)  kadra Olimpii swoich szans szukała w kontratakach. Ostatecznie mecz kończy się wysokim zwycięstwem przyjezdnych.

Olimpia Truskolasy 0:12 Skra Częstochowa

Bramki:
2’ Szczygłowski Mateusz
5’ Katolik Marcel
12’ Trybulak Mateusz
21’ Hereźniak Kacper
49’ Trybulak Mateusz
68’ Szczygłowski Mateusz
69’ Jędrychowski Wiktor
70’ Jędrychowski Wiktor
73’ Karpiński Antoni
74’ Katolik Marcel