Rocznik 2011 zwycięski

W czwartek 22 sierpnia Skra Częstochowa zwyciężyła w XVI Ogólnopolskim Turnieju im. Ryszarda Chojnackiego dla rocznika 2011 organizowanym przez Ajaks Częstochowa.

Dla naszego zespołu, który do tej pory grał wyłącznie w rozgrywkach żaków (składy 5-osobowe), była to pierwsza okazja aby zmierzyć się przeciwko innym drużynom orlikowo, czyli 7 na 7. Debiut wypadł bardzo dobrze, bowiem Skra wygrała wszystkie swoje 5 meczów notując bilans bramek 22:4. W rundzie grupowej zwyciężyliśmy z takimi zespołami jak RAP Radomsko (4:2), AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki (3:1) oraz Ajaks II Częstochowa (4:0). W półfinale Skra wygrała 5:0 z LKS Pogoń Imielin, a w finale pokonała pierwszy zespół Ajaksu 6:1.

Barwy Skry reprezentowali: Jakub Pawelak, Ireneusz Drążkiewicz, Krzysztof Oko, Jakub Myśliwiec, Szymon Radwan, Jan Dąbrowski, Bartosz Wawrzkiewicz, Aleks Szwedziński, Jakub Mielczarek, Kacper Szewczyk, Tymon Rusek i Filip Włodarek.