Praca / Staż / Wolontariat

W związku z rozwojem Klubu poszukujemy osoby na stanowisko:

OFFICE MANAGER

Do najważniejszych zadań osoby pracującej na tym stanowisku należeć będzie:

 • – Obsługa telefoniczna oraz e-mailowa
 • – Obsługa korespondencji pocztowej
 • – Obsługa biura Zarządu Klubu
 • – Współpraca z działem marketingu i organizacji wydarzeń klubowych
 • – Archiwizacja dokumentacji i prowadzenie ewidencji
 • – Inne zadania administracyjno-biurowe

Oczekiwania:

 • – umiejętność obsługi komputera /znajomość chmury Google / środowiska Workspace będze dodatkowym atutem/
 • – komunikatywność
 • – odpowiedzialność
 • – dobra organizacja pracy własnej i terminowość
 • – prawo jazdy kat. B

W zamian oferujemy:

 • – stabilne zatrudnienie w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
 • – darmowe bilety na wybrane mecze
 • – pracę w nowoczesnej, stale rozwijającej się branży
 • – przyjazne środowisko pracy w młodym zespole
 • – niezapomniane emocje

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o przesłanie swoje CV wraz ze stosowaną klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).” na adres bartosz.blach@ks-skra.pl

Jesteś pasjonatem piłki nożnej? Emocje przed telewizorem już nie są dla Ciebie wystarczające?

Dołącz do nas i razem z nami zagłęb się w schematy organizacji meczu. Poznaj zasady kierujące organizowaniem meczy na szczeblu centralnym Polskiego Związku Piłki Nożnej. Zdobądź cenne doświadczenie i rozwijaj się razem z nami.

Razem z nami będzie odpowiedzialny/odpowiedzialna za linię kas, obsługę Kibica podczas meczu lub sektor hospitality.

W zamian otrzymasz wynagrodzenie stosowne do Twojego zaangażowania, darmowe bilety na wybrane mecze oraz cenne doświadczenie.

Po zakończonym stażu przewidujemy możliwość zatrudnienia.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o przesłanie swoje CV wraz ze stosowaną klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).” na adres bartosz.blach@ks-skra.pl

Zostań skautem Skry! Poznaj piłkę nożną z innej strony

Jeśli uwielbiasz oglądać mecze piłki nożnej i widzisz więcej niż inni, to świetnie się składa! Nasz klub organizuje staż w dziale skautingu. Zapraszamy wszystkich miłośników futbolu do aplikowania na stanowisko, dzięki któremu poznasz piłkę nożną z innej strony.

Jeśli jesteś pasjonatem piłki nożnej, chciałbyś rozwijać się lub zdobyć bezcenne doświadczenie z dziedziny skautingu, to ta propozycja jest właśnie dla Ciebie. Klub Skra Częstochowa organizuje nieodpłatny staż w dziale skautingu. Dla wybranych kandydatów będzie to szansa podjęcia pracy w charakterze skauta lub analityka statystycznego w dziale skautingu naszego klubu. To nie tylko okazja do sprawdzenia się w rzeczywistych warunkach pracy na tym stanowisku, ale też możliwość rozwinięcia swojej pasji.

Poszukujemy osób z całej Polski, a w szczególności z województwa śląskiego, opolskiego oraz łódzkiego. Zapraszamy do współpracy doświadczonych skautów, studentów, a także miłośników piłki nożnej. Staż w dziale skautingu to idealna okazja do zapoznania się ze strukturą klubu, systemem oceny gry zawodników oraz procedurami skautingowymi podczas wewnętrznych szkoleń.

Dla wybranych kandydatów istnieje możliwość podjęcia pracy w dziale skautingu w charakterze skauta. O staż może aplikować każdy chętny. Zgłoszenia z CV oraz listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres mateusz.musialik@ks-skra.pl

Zgłoszenia będą przyjmowane do końca września 2022 roku.