Trwa transferowa ofensywa! Konrad Magnuszewski dołącza do Skry

Kolejne transferowe wieści! Konrad Magnuszewski dołącza do naszej ekipy. 19-letni stoper wzmocnił formację defensywną ekipy prowadzonej przez Dariusza Rolaka, trafiając do Skry na zasadzie wypożyczenia z Motoru Lublin.

Konrad Magnuszewski został piłkarzem naszego klubu i w sezonie 2024/25 reprezentować będzie barwy Skry w rozgrywkach Betlic 2. Ligi. Został wypożyczony z Motoru Lublin.

Młody obrońca zaczynał swoją karierę w Jastrzębiu Knyszyn. W 2019 roku trafił do Pogoni Szczecin, gdzie grał głównie w Centralnej Lidze Juniorów oraz w meczach drugiego zespołu.

W ubiegłorocznym letnim okresie transferowym przeniósł się do Motoru Lublin, w którym rozegrał dwa spotkania na pierwszoligowym poziomie. Z pewnością pobyt w Skrze Częstochowa pozwoli mu na rozwinięcie skrzydeł i zaprezentowanie w pełni swojego potencjału.

Konrad, witamy na pokładzie!