Hubert Sadowski i Maciej Wróbel grają z nami!

Hubert Sadowski i Maciej Wróbel w sezonie 2024/25 będą rywalizować w barwach Skry. Sadowski w ubiegłym sezonie bronił barw Stomilu Olsztyn, natomiast Wróbel rywalizował na poziomie 1. ligi.

Podpisanie umowy przez Huberta Sadowskiego oznacza, że nasza formacja defensywna została wzmocniona solidną porcją boiskowego doświadczenia i jakości. 24-latek ma bowiem na koncie grubo ponad sto meczów na poziomie centralnym.

W przeszłości reprezentował między innymi GKS Katowice, Stomil Olsztyn i… Skrę Częstochowa. Razem z naszym klubem świętował awans do 1. ligi. W ubiegłym sezonie bronił barw Stomilu.

Maciej Wróbel natomiast to 21-letni ofensywny pomocnik, który na poziomie 1. ligi zadebiutował w wieku szesnastu lat. Miało to miejsce w barwach Odry Opole, z którą związany był przez kilka sezonów.

Dotychczas rozegrał prawie czterdzieści spotkań na drugim poziomie rozgrywkowym w naszym kraju, notując trzy trafienia. Wierzymy, że jego ofensywny talent eksploduje w barwach naszego klubu.

Warto dodać, że w sobotę miał już okazję wyjść na boisko w koszulce Skry, prezentując się z dobrej strony.

Fot.: Sportoweopole.pl

Witamy na pokładzie, Panowie!