Ostatni domowy mecz piłkarzy 2015

Piłkarze naszej Akademii z rocznika 2015 rozegrali ostatni domowy mecz w tym sezonie. Ich rywalem była Pogoń Kamyk.

Z pewnością kibice nie mogli narzekać na brak emocji. Skrzacy już w pierwszych minutach pokazali się z doskonałej strony, a niemal każdy z podopiecznych Bartka Gałkowskiego i Marka Juszczyka zanotował bramkę lub asystę.

– W tym mikrocyklu trenowaliśmy obronę wysoką i ten element wyszedł nam bardzo dobrze. Zmusiliśmy Pogoń do otwierania gry długim podaniem, bo każde otwarcie na krótko kończyło się odbiorem i próbą zdobycia bramki. Podczas atakowania zrealizowaliśmy wszystkie założenia i miło się patrzyło na grę chłopaków. Jesteśmy bardzo zadowoleni z postawy zespołu – opowiadają trenerzy U-9 naszej Akademii.