Rocznik 2015 zagrał w Bytomiu

Piłkarze rocznika 2015 w miniony weekend gościli w Bytomiu. Tam uczestniczyli w turnieju Rozbark Cup. Z postawy naszych młodych piłkarzy możemy być zadowoleni.

Piłkarze rocznika 2015 po piątkowym debiucie w Lidze Orlika nie próżnowali. Już dwa dni później gościli w Bytomiu, gdzie zorganizowany był turniej Rozbark Cup.

– Początek turnieju nie należał do udanych, ale z każdym kolejnym meczem chłopcy zachowywali więcej zimnej krwi pod bramką rywala oraz nie bali się wykorzystywać działań, które ćwiczymy na treningach – opowiada trener Bartosz Gałkowski. – Chłopcy świetnie się bawili szlifując piłkarskie rzemiosło. Jesteśmy bardzo zadowoleni z postawy zespołu i gratulujemy świetnych występów.

Rywale, z którymi mierzyli się nasi młodzi piłkarze to KS Rachowice, Bumerang Ruda Śląska, Stadion Śląski Chorzów, Szczakowianka Jaworzno, Sośnica Gliwice, GKS Katowice, Rozbark Bytom i GKS Jastrzębie. Dla formalności dodajmy, że sześć z ośmiu meczów zakończyło się zwycięstwem naszej ekipy!

Na koniec zostawiamy Was z kilkoma ujęciami z tego ciekawego turnieju.