Trzech piłkarzy Skry powołanych na konsultacje kadry Śląska

Szóstego września w Chorzowie odbędą się konsultacje reprezentacji U-14 Śląskiego Związku Piłki Nożnej. Powołanie otrzymali na nie trzej piłkarze Akademii Skry.

Reprezentacje Śląskiego Związku Piłki Nożnej przygotowują się do nowego sezonu rywalizacji. Szóstego września w Chorzowie podczas konsultacji spotkają się najzdolniejsi piłkarze z rocznika 2009 (U-14). W gronie powołanych zawodników znalazło się trzech reprezentantów Akademii Skry.

Trenerzy Damian Galeja oraz Piotr Kwiatkowski postanowili zaprosić do Chorzowa Piotra Pilarskiego, Igora Siudę oraz Maksymiliana Tatarczyka. Cała trójka w poprzedniej rundzie regularnie powoływana była na mecze i zgrupowania reprezentacji ŚlZPN-u, prezentując się z bardzo dobrej strony. Możemy spodziewać się, że podobnie będzie w rozpoczynającej się właśnie rundzie jesiennej rozgrywek.

Naszym zawodnikom gratulujemy!