Nasze skrzaty wzięły udział w turnieju w Konopiskach

W niedzielny poranek piłkarze Akademii Skry z rocznika 2015 udali się do Konopisk na turniej organizowany przez tamtejszy Lot. W zawodach wzięło udział osiem zespołów, które stworzyły niezwykle ciekawe widowisko.

W niedzielę w Konopiskach odbył się turniej halowy dla drużyn z rocznika 2015. Zaproszenie organizatorów, oprócz naszej drużyny, przyjęły Orlik Blachownia, Pokój Sadów, Sparta Lubliniec oraz zespoły z Częstochowy: Ajaks, Sportowa i Płomień. Zawody w kategorii skrzatów stały na wysokim poziomie sportowym, a uczestnicy stworzyli wyjątkową atmosferę, rozgrywając spotkania w duchu zabawy i radości z każdego strzelonego gola.

– Rozegraliśmy siedem meczów, w których padło mnóstwo efektownych bramek – opowiada trener najmłodszych Skrzaków, Bartosz Gałkowski. – Po zakończeniu turnieju każdy młody bohater otrzymał pamiątkowy medal.

Radość na twarzach najmłodszych piłkarzy jest najlepszym dowodem na to, że w zawodach wzięli udział sami zwycięzcy, a niezapomniane emocje towarzyszyć będą uczestnikom turnieju jeszcze przez wiele dni.

Trzeba przy tym wspomnieć, że nasze skrzaty mają za sobą bardzo aktywny weekend. Dzień wcześniej rozegrały bowiem sparing z zaprzyjaźnioną ekipą Sportowej Częstochowy.

– W atmosferze uśmiechu i sportowej rywalizacji młodzi adepci podjęli wiele pojedynków gry 1X1 oraz padło wiele bramek – relacjonuje Bartosz Gałkowski.

Wracając do turnieju w Konopiskach, zapraszamy Was do obejrzenia bramek, jakie padły podczas rywalizacji!