Skra U-19 Częstochowa : Olimpia Truskolasy 3 – 1

Tak jak wspominaliśmy w zapowiedzi, zespół Juniora A1 podejmował w środę 3 marca seniorską drużynę Olimpii Truskolasy. Na pewno wynik, jak i gra może zadowalać Trenera Tomasza Szymczaka, który w takich słowach opisał występ swoich zawodników:

Mecz w pełni od początku do końca pod naszą kontrolą. Posiadaliśmy dużą przewagę, grając bardzo często na połowie przeciwnika, lecz ciężko nam było stwarzać sytuacje bramkowe przy tak niskiej obronie rywala, który ustawił się całą drużyną pod swoim polem karnym. Pomimo tego strzeliliśmy trzy bramki – pierwszą, po podaniu Kempy pięknym strzałem z przewrotki bramkarza pokonał Żabik; drugą, po uderzeniu sprzed pola karnego Smykowskiego, który trafił w same okienko bramki gości; a trzecią bramkę strzelił Norberciak, który po podaniu Nurka wykorzystał sytuację sam na sam. Goście również strzelili swoją bramkę, po jednym z nielicznych kontrataków napastnik gości pokonał Hajdę. Reasumując ten mecz, dobrze organizowaliśmy się w budowaniu ataku i pomimo kilku strat szybko potrafiliśmy piłkę odzyskać, natomiast większą uwagę musimy poświęcić na grę kombinacyjną pod polem karnym przeciwnika, który tak mocno zagęścił pole karne.

Bramki: Żabik, Smykowski, Norberciak

KS U-19 Skra:

Pędzioch (46’Hajda) – Załucki (65’ Rydz), Mikołajczyk (65’ Kempa), Rydz (46’ Załęski), Kempa (46’ Kołodziejczyk), Rumin (65 ’Norbeciak), Ziętara( 65’ Nurek), Nurek (46’ Smykowski), Cheliński (46’ Płatek), Norberciak (46’ Krawczyk), Żabik (46’ Weżgowiec)

Gratulacje dla całego zespołu i Trenera!