Kolejna wygrana juniorów A1

Pierwsza połowa spotkania upłynęła pod znakiem wyraźnej dominacji naszego zespołu. Od samego początku graliśmy szybko, dokładnie i konsekwentnie, co pozwoliło nam kontrolować wydarzenia na boisku.

Zawodnicy świetnie realizowali założenia taktyczne, pracując bez piłki między liniami rywala, co umożliwiało skuteczne omijanie jego pressingu. W efekcie stwarzaliśmy liczne sytuacje pod bramką przeciwnika, które skutkowały zdobyciem aż trzech goli. Równie dobrze radziliśmy sobie w obronie – zawodnicy agresywnie doskakiwali do rywali, zmniejszając im przestrzeń i wymuszając błędy, co prowadziło do licznych odbiorów piłki.

Druga połowa nie była już tak udana. Tempo gry znacznie spadło, podobnie jak jej jakość. Nasz zespół popełniał zbyt wiele błędów, co narażało nas na groźne kontrataki przeciwnika. Ponadto, stworzyliśmy niewiele okazji bramkowych, co odbiło się na końcowym wyniku meczu 4:0. Jest to już drugie zwycięstwo Skrzaków z rzędu. Kolejne 3 punkty na koncie umacniają zespół na pozycji wicelidera w II lidze wojewódzkiej A1 Junior „I” grupa północ. Kolejny mecz Częstochowianie zagrają z MLKS Woźniki. Skra zagrała składem: Foltyński, Hajda, Skwarczyński, Lesniak, Kozłowski, Teperski, Wasilewski, Madry, Kwasnik, Kasprzycki; a z ławki weszli Kapral, Dekiela, Wolski, Dors, Kwasnik, Porwisz i Błachowicz.