Rezerwy wracają do treningów

Jutro rezerwy naszego klubu wrócą do treningów. Młodzi piłkarze Skry II mają przed sobą intensywny okres, który ma przygotować ich do skutecznej rywalizacji w II lidze śląskiej.

Ubiegły sezon zakończył się dużym sukcesem naszych młodych piłkarzy. Prowadzona przez Tomasza Szymczaka ekipa Skry II uzyskała awans do II ligi śląskiej.

Już jutro nasi młodzi piłkarze po wakacyjnej przerwie wznowią treningi właśnie pod okiem trenera Szymczaka.

Sztab naszej ekipy przygotował na czas letniego okresu przygotowawczego kilka meczów sparingowych. Pierwszy z nich odbędzie się 27 lipca. Ligowa karuzela ruszy natomiast 10 sierpnia. Na inaugurację zawodnicy Skry II wybiorą się do Krzepic, gdzie zmierzą się z tamtejszą Liswartą.

Harmonogram przygotowań Skry II:

23.07 – powrót do treningów

27.07 – mecz kontrolny vs Unia Rędziny

31.07 – mecz kontrolny (trwa ustalanie przeciwnika)

03.08 – mecz kontrolny vs Znicz Kłobuck