Nikodem Leśniak Paduch wzmacnia formację defensywną

Nowym zawodnikiem naszego klubu został Nikodem Leśniak Paduch. Młody zawodnik związał się z naszym klubem roczną umową.

Urodzony w 2006 roku piłkarz dotychczas szlifował swój talent w najlepszych akademiach w naszym kraju i za granicą. Umowa ze Skrą, to jego pierwszy kontakt z seniorską piłką.

Dzięki grze za granicą grałem z ludźmi z całego świata, co pozwoliło mi zebrać cenne doświadczenie – powiedział nam kilka chwil po podpisaniu umowy. – Do wyboru miałem jeszcze jedną lub dwie opcje, ale moim zdaniem najlepszą była Skra. Nie ukrywam, że wpływ na moją decyzję miał fakt, że znam trenera Rolaka, z którym miałem zresztą możliwość bezpośredniej współpracy kilka lat temu.

Leśniak Paduch najlepiej czuje się na środku obrony, jednak równie dobrze odnajduje się jako defensywny pomocnik. Młody piłkarz nie ukrywa, że przed sezonem stawia sobie jasne cele:

Chcę rozegrać jak najwięcej minut i rozwijać się, zarówno jako zawodnik jak i człowiek.

Nikodem, witamy na pokładzie!