To trio zostaje z nami!

Możemy ogłosić, że Mateusz Winciersz, Igor Ławrynowicz i Mateusz Kaczmarek zostają z nami na sezon 2024/25.

Po wznowieniu treningów i zwycięstwie w meczu sparingowym z GKS-em Bełchatów spieszymy do Was z kolejną ważną informacją. Mateusz Winciersz, Igor Ławrynowicz i Mateusz Kaczmarek zdecydowali się reprezentować Skrę w zbliżającym się sezonie!

Mateusz Winciersz trafił do naszego klubu zimą 2023 roku. Dotychczas wahadłowy rozegrał dla naszej ekipy ponad 50 meczów, zarówno na poziomie pierwszej jak i drugiej ligi. W ubiegłym sezonie był ważnym elementem układanki sztabu szkoleniowego. Jesteśmy pewni, że będzie dużą wartością dodaną dla naszego zespołu również w nadchodzącej kampanii.

Nieco krócej jest z nami Mateusz Kaczmarek, ale i on, przywdziewając koszulkę w niebiesko-biało-niebieskich barwach od lutego bieżącego roku, dał się poznać z bardzo dobrej strony. Cechuje go ogromna wola walki i ambicja, a ofensywne usposobienie sprawia, że w sezonie 2024/25 może być siłą napędową naszej formacji atakującej i postrachem bramkarzy.

O spokój w środku pola zadba natomiast Igor Ławrynowicz, który do Skry dołączył na początku rundy wiosennej, niecałe pół roku temu. Szybko zaaklimatyzował się w naszym zespole, a parafowanie umowy na sezon 2024/25 jest tego najlepszym dowodem.

Panowie, cieszymy się, że jesteście z nami!