Rodzinny Piknik Sportowy coraz bliżej!

Już w sobotę na boisku przy ulicy Kopalnianej 4a odbędzie się tradycyjny piknik naszego Klubu, połączony z zakończeniem sezonu. Podczas imprezy nie zabraknie atrakcji, pokazów, zabaw oraz loterii fantowej, w której do wygrania będą atrakcyjne nagrody. Patronat nad naszym festynem objął Polski Związek Piłki Nożnej.

Tradycyjny Rodzinny Piknik Sportowy zbliża się coraz większymi krokami. Od tego fantastycznego wydarzenia dzielą nas już tylko dwa dni. Impreza rozpocznie się w sobotę, 22 czerwca, o godzinie 15:00.

W tym roku spotykamy się na boisku Płomienia Częstochowa przy ulicy Kopalnianej 4a. To tam powstaje Baza Akademii Skry Częstochowa. Dla wielu z naszych gości będzie to doskonała okazja, by po raz pierwszy zobaczyć miejsce, w którym regularnie trenują najmłodsi piłkarze naszego Klubu. Skoro już o nich mowa nasze spotkanie będzie doskonałą okazją, by pogratulować im sukcesów i podziękować za grę w minionym sezonie.

Jednocześnie przewidzieliśmy dla Was moc atrakcji. Nie zabraknie zabaw sportowych, konkursów, prezentacji przygotowanych przez naszych Partnerów, a także pokazów i występów artystycznych.

Najmłodsi będą mogli dać upust energii podczas zabaw na dmuchańcach oraz zajęć prowadzonych przez animatorów, natomiast nieco starsi oprócz zapoznania się z ofertami naszych Partnerów będą mieli okazję coś przekąsić lub ugasić pragnienie.

Ważnym punktem naszej imprezy będzie loteria fantowa, w której do wygrania będą atrakcyjne nagrody fundowane przez naszych Sponsorów. Wisienką na torcie będzie losowanie głównych nagród: tabletu, smartwatcha, fotelika samochodowego, hulajnogi, pufy piłkarskiej i oficjalnej piłki Euro 2024!

Do zobaczenia!