Awans trampkarzy!

Trampkarze C2 awansowali do II ligi wojewódzkiej! Sukces przypieczętowali w Lublińcu, wyglądając ze Spartą 6:0.

Rozgrywki III ligi wojewódzkiej kategorii C2 ułożyły się po myśli młodych piłkarzy naszej Akademii. W Lublińcu po efektownej wygranej, uzyskali awans do II ligi.

Mecz ze Spartą przebiegał pod dyktando naszych młodych zawodników, prowadzonych przez Krzysztofa Kowalskiego i Łukasza Kołodziejczyka. Do przerwy Skrzacy prowadzili 3:0, drugą odsłonę spotkania wygrywając w takim samym rozmiarze, potwierdzając swoją świetną dyspozycję.

Trener Kowalski zwraca uwagę na fakt, iż mecz sędziowali gospodarze i zrobili to wzorcowo.

Naszym trampkarzom gratulujemy!

Sparta Lubliniec – Skra Częstochowa 0:6 (0:3)

Bramki dla Skry: Filip Konieczny (X3), Marcel Kaźmierczak-Pacud, Igor Krzyszczyk, Szymon Kudła

Skra C2: K. Marchewka – T. Dąbrowski, Misiewicz, Kaźmierczak-Pacud, Umlauf – Kudła, Małolepszy, M. Dąbrowski – Krzyszczyk, Konieczny, Sztekler oraz Błaszczyk, Borowik, Borris, Goniwiecha, J. Marchewka, Staniek, Szyjewski