Grał orlik E1 i E2

W ostatnich dniach rozegrano kolejną rundę ligi orlika kategorii E1 i E2. Orlik E1 zmierzył się z UKS-em Raków Częstochowa, natomiast orlik E2 rywalizował z Wartą Poraj.

Więcej powodów do radości mieli ci drudzy. Nasi piłkarze w efektowny sposób wykończyli kilka wykreowanych przez siebie okazji i zaprezentowali się z bardzo dobrej strony.

Skra Częstochowa – Warta Poraj

Skra E2: Wawrzkiewicz, Janda, Trzeciak, Drozd, Kolupaiev, Juśkiewicz, Dudek, Zakrzewski, Staniec

***

Trudniejsze zadanie czekało orlików E1, którzy rozegrali mecz z UKS-em Raków. Część zawodników naszych rywali była o rok starsza, a ponadto cechowała ich dobra organizacja.

Dlatego też mecz był dobrym doświadczeniem dla naszych zawodników, którzy grali z zaangażowaniem, co mogło podobać się publiczności.

Skra Częstochowa – UKS Raków Częstochowa

Skra: Jankowski, Staszczyk, Świątek, Konieczny, Tomczyk, Kowalski, Turek, Sobczyk, Łata