Rocznik 2016 zagrał z Polonią Bytom

Piłkarze rocznika 2016 rozegrali w sobotę sparing z Polonią Bytom. Po raz kolejny z ich postawy możemy być zadowoleni.

Jak podkreśla trener Jan Szwaja w starciu z mocnym zespołem nasi piłkarze pokazali się ze świetnej strony, dobrze realizując przedmeczowe zadania.

– Potrafiliśmy poprzez składne akcje znajdować się szybko pod bramką przeciwnika, na plus również gra 1v1 w ataku oraz lepsza skuteczność pod bramką w porównaniu z poprzednimi meczami – wylicza opiekun naszych młodych piłkarzy. – Kiedy nauczymy się wchodzić w każdy mecz z pełnym skupieniem będziemy jeszcze lepszą drużyną ponieważ w tym meczu kolejny raz tego zabrakło. Przez własne błędy straciliśmy pierwsi gola lecz z minuty na minutę było tylko lepiej. Ogólnie rzecz biorąc po raz kolejny raz widzieliśmy w naszej grze więcej pozytywów niż negatywów z czego można być bardzo zadowolonym – relacjonuje trener Szwaja.