Pogłówkowali w Poczesnej

Piłkarze Akademii Skry z rocznika 2015 w miniony piątek rozegrali kolejny mecz w lidze orlika. Tym razem zmierzyli się z Gromem Poczesna w wyjazdowym pojedynku.

W piątek piłkarze naszej Akademii z rocznika 2015 mieli kolejną okazję, by zmierzyć się ze starszym rywalem w lidze orlika. Tym razem wzięli udział w wyjazdowym meczu z Gromem Poczesna i po raz kolejny zaprezentowali rewelacyjną dyspozycję.

– Nasi zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony, chociaż musieli trochę pogłówkować, zarówno dosłownie jak i w przenośni, bo rywal zdecydował się większość piłek wybijać na naszą połowę – opowiada trener Bartek Gałkowski. – Czekamy na kolejne wyzwania i niespodzianki jakie kryje liga.

By dopełnić formalności przedstawiamy poniżej autorów bramek dla naszych młodych zawodników:

Leon Nikoli – 3 bramki

Adrian Michalik – 2 bramki

Szymon Maziarz, Kacper Jastrząbek i Kacper Florczyk – po 1 bramce.