Sparing Skry 2016 z GKS-em Bełchatów

Piłkarze rocznika 2016 rozegrali w minioną sobotę sparing z rówieśnikami z Bełchatowa. Głównym zadaniem młodych zawodników była realizacja przedmeczowych założeń, z czego wywiązali się bardzo dobrze.

W minioną sobotę (04.03) piłkarze Skry U-7 podejmowali rówieśników z Bełchatowa. Areną pojedynku kontrolnego była Hala Sportowa Częstochowa przy ulicy Żużlowej.

Mecz był niezwykle interesujący, a młodzi zawodnicy pokazali wysoki poziom wyszkolenia i ogrom zaangażowania.

Od początku narzuciliśmy swój styl gry. Dużo wygranych pojedynków 1X1 w ataki jak i obronie, pozwoliło wypracować naszej drużynie bardzo dużą ilość szans strzeleckich – opowiada trener naszych młodych piłkarzy, Maciej Suszczyk. – Gra kontrolna była bardzo udana pod względem realizacji zadań indywidualnych przez zawodników, o których mówiliśmy przed meczem. Dziękuję za przyjazd drużynie z Bełchatowa i czekamy na rewanż.