Trzy piłkarki Skry powołane do reprezentacji Śląskiego Związku Piłki Nożnej

Trzy zawodniczki Skry wezmą udział w zgrupowaniu reprezentacji U-15. W ramach trzydniowego zgrupowania w Dębicy nasze piłkarki rozegrają kolejne mecze eliminacyjne Mistrzostw Polski.

Źródło: Śląski Związek Piłki Nożnej

Krzysztof Klonek ogłosił w ostatnich dniach listę zawodniczek powołanych na trzydniowe zgrupowanie reprezentacji Śląskiego Związku Piłki Nożnej. W gronie powołanych do kadry województwa znalazły się aż trzy reprezentantki naszego klubu. Oprócz Zofii Dubiel oraz Nikoli Młynek powołanie otrzymała również Paulina Idzik.

Zgrupowanie odbędzie się w Dębicy i potrwa od piątku (17 czerwca) do niedzieli (19 czerwca). Oprócz treningów piłkarki rozegrają kolejny turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski Kadr Wojewódzkich.

Trzeba przy tym pamiętać, że reprezentacja ŚlZPN-u U-15 dziewcząt ma już zagwarantowane miejsce w finałach, a regularnie powoływane do kadry piłkarki Skry, mają w tym sukcesie niemały udział.