Mnóstwo bramek w meczach skrzatów

Kolejny aktywny weekend mają za sobą piłkarze z rocznika 2015. Młodzi piłkarze Skry stoczyli w ostatnich dniach aż dwa mecze sparingowe, w których padło mnóstwo efektownych bramek.

Skrzaty naszej Akademii wykorzystują każdy moment, by rozwijać swoje sportowe umiejętności. W ubiegły weekend zmierzyli się ze swoimi rówieśnikami z Ajaksu Częstochowa oraz Pokoju Sadów. Jak zauważają trenerzy naszych najmłodszych piłkarzy, Bartosz Gałkowski oraz Marek Juszczyk, mecze toczone były w atmosferze sportowej rywalizacji, a efektowne i często padające bramki cieszyły zarówno ich autorów jak i widzów.

Nie da się ukryć, że każda gra, rozegrana przez uczących się dopiero piłkarskiego rzemiosła adeptów, jest dla nich wartością dodaną. Wzajemny szacunek oraz dobra zabawa są podstawą piłki nożnej i weekendowe mecze skrzatów Akademii Skry, stanowią tego najlepszy dowód. Przy okazji bohaterowie spotkań z Ajaksem oraz Pokojem mieli doskonałą okazję, by w sportowej atmosferze rozwijać swoje umiejętności.

Jeśli skupić się na aspektach typowo piłkarskich gołym okiem widać efekty pracy naszych trenerów. Na szczególną uwagę zasługuje dobre prowadzenie piłki przez młodych zawodników oraz prezentowana na wysokim poziomie orientacja przestrzenna. Na osobne słowa uznania zasługuje oczywiście zaangażowanie.

Mamy nadzieję, że kolejne spotkania przyniosą równie dużo zabawy i radości, a mali „Predatorzy” – jak mówi o swoich podopiecznych trener Gałkowski, z uśmiechem na ustach kontynuować będą swoją przygodę z piłką.