Filip Arak wypożyczony do Polonii Warszawa

Młody, środkowy obrońca naszego zespołu, Filip Arak, został wypożyczony do Polonii Warszawa. Osiemnastolatek będzie występował w zespole „Czarnych Koszul” do końca bieżącego sezonu.

Filip Arak trafił do Skry latem minionego roku po bardzo dobrej kampanii rozegranej w drużynie trzecioligowej Błonianki Błonie. Od początku swojej przygody z naszym zespołem przejawiał oznaki dużego potencjału, który być może już wkrótce będzie predysponował go do gry w podstawowej jedenastce zespołu trenera Jakuba Dziółki.

Wypożyczenie do występującej w 3. lidze Polonii Warszawa wydaje się więc idealnym rozwiązaniem do młodego zawodnika, który może złapać kolejną dawką solidnego, futbolowego doświadczenia. „Czarne Koszule” plasują się na trzecim miejscu w tabeli i jasno zgłaszają swój akces w walce o awans na trzeci szczebel rozgrywkowy w Polsce.

Wierzymy, że miesiące spędzone w stołecznym klubie pozwolą młodemu zawodnikowi stać się jeszcze lepszym piłkarzem, dzięki czemu po powrocie w nasze szeregi stanie się gotowym kandydatem do gry w pierwszym składzie. Filipowi życzymy powodzenia i samych udanych występów w Polonii Warszawa.