Co czeka nas w nadchodzący weekend?

Pierwszy weekend lutego zapowiada się niemniej ciekawie niż wszystkie weekendy w styczniu. Młodzi Skrzacy zmierzą się między innymi z zespołami z Łodzi, Chorzowa, Katowic czy Sosnowca. Oto zestawienie tego, co czeka nas w najbliższym czasie:

Rocznikowi 2005 przyjdzie rywalizować z rówieśnikami z GKS Bełchatów.

Podopieczni Trenera Roberta Siudy w niedzielę o 13:00 skrzyżują rękawice z Zagłębiem Sosnowiec.

Ekipa SMS-u Łódź w sobotę o 15:00 będzie rywalem Skry 2007, pod okiem Pawła Rycharskiego.

Młodzik D1 w niedziele w Opolu rozegra trójmecz z Odrą Opole i Parasolem Wrocław.

Klasycznie niezwykle zapracowany Trener Mariusz Czok przebywa ze swoją ekipą na turnieju Kolejarz Cup w Stróżach. O samym turnieju przeczytamy więcej w poniedziałkowej relacji.

Trener Kotarski ze swoimi zawodnikami najpierw w sobotę wybierze się do Radzionkowa, by w niedziele rozegrać na Lorecie miniturniej z udziałem Stadionu Śląskiego Chorzów, Szombierek Bytom, Sparty Katowice i Skry 2011.

W niedziele miniturniej opisany powyżej, a w sobotę sparing z drużyną Sportowej Częstochowy, również z drużyną rok starszą od siebie – Orlik E2.

Żaka F1 w niedziele czeka gra wewnętrzna.

Trener Maciek Suszczyk ze swoją ekipą wybiera się do Radomska na trójmecz z RAP Radomsko oraz Sportową Częstochową.

Rocznik 2014 pod wodzą Trenera Wojtka Ślęzańskiego w sobotę na hali rozegra sparing ze Stradomiem Częstochowa, a w niedziele na stadionie przy Loretańskiej zmierzy się z AP Champions Piekary Śląskie.

Za wszystkie zespoły Młodej Skry mocno trzymamy kciuki i czekamy na najnowsze wieści już w poniedziałek!