Przychodzą do Klubu:

  • Titas Milasius – Wisła Płock (transfer czasowy)
  • Hubert Sadowski – Pogoń Szczecin (transfer czasowy)
  • Lucjan Klisiewicz – Puszcza Niepołomice (transfer czasowy)
  • Maksim Kventsar – wolny zawodnik – transfer definitywny
  • Dominik Smykowski – Warta Poznań (transfer czasowy)
  • Marcel Przygodzki – Znicz Kłobuck (powrót z wypożyczenia)
  •  

Odchodzą z Klubu:

  • Wojciech Słomka – Zagłębie Sosnowiec 
  • Mateusz Bieniek – Ursus Warszawa
  • Jakub Sinior – Zagłębie Sosnowiec 
  • Lucjan Zieliński – MKS Kluczbork
  • Bartosz Olszewski – Broń Radom
  • Mateusz Pasiuk – Victoria Częstochowa 

Przychodzą do Klubu:

  • Stanisław Muniak – Ząbkovia Ząbki (transfer definitywny)
  • Karol Noiszewski – Znicz Pruszków (transfer definitywny)
  • Jakub Sinior –  Zagłębie Sosnowiec (transfer czasowy)
  • Mateusz Bieniek – Zagłębie Sosnowiec (transfer czasowy)
  • Kamil Wojtyra – Znicz Kłobuck (transfer definitywny)
  • Wojciech Słomka – Zagłębie Sosnowiec (transfer czasowy)
  • Daniel  Pietraszkiewicz – Termalica Bruk Bet Nieciecza (transfer czasowy)
  • Damian Warnecki – GKS Bełchatów (transfer czasowy)
  • Mateusz Pasiuk – Victoria Częstochowa (transfer czasowy)
  •  

Odchodzą z Klubu:

  • Dawid Wolny – Sokół Ostróda (koniec kontraktu)
  • Kamil Zalewski – Sokół Ostróda (koniec kontraktu)
  • Konrad Andrzejczak – Sokół Ostróda (koniec kontraktu)
  • Daniel Rumin – GKS Jastrzębie (koniec wypożyczenia)
  • Oktawian Obuchowski – Gwarek Tarnowskie Góry (koniec kontraktu)
  • Marcel Przygodzki – Znicz Kłobuck (wypożyczenie czasowe)
  • Wiktor Podolski – Znicz Kłobuck (wypożyczenie czasowe)
  • Adrian Błaszkiewicz – Polonia Nysa (wypożyczenie czasowe)
  •  

Przychodzą do Klubu:

  • Michał Kieca  – Zagłębie Sosnowiec
  • Lucjan Zieliński – MKS Oława
  • Maciej Kazimierowicz – Bałtyk Koszalin
  • Daniel Rumin – GKS Katowice
  • Adam Mesjasz – Odra Opole
  • Michał Dziubek – Korona Kielce
  • Bartosz Olszewski – Wigry Suwałki

Odchodzą z Klubu:

  • Aleksander Jelonek – MKS Kluczbork (koniec wypożyczenia)
  • Mateusz Bondarenko – Legia Warszawa (skrócenie wypożyczenia); Stomil Olsztyn
  • Damian Niedojad – Polonia Warszawa
  • Maciej Borycka – Stal Brzeg (wypożyczenie czasowe)
  • Przemysław Mońka – kontuzja
  • Danian Pavlas – Raków Czestochowa (skrócenie wypożyczenia); GKS Katowice
  • Konrad Gerega – koniec kariery zawodniczej

Przychodzą do Klubu:

  • Damian Niedojad  – Rozwój Katowice
  • Przemysław Mońka – Rozwój Katowice
  • Dawid Wolny – Kotwica Kołobrzeg
  • Maciej Borycka – Bytomski Sport Polonia Bytom
  • Danian Pavlas – Raków Częstochowa
  • Rafał Brusiło – Odra Opole
  • Mateusz Bondarenko – Legia Warszawa
  • Aleksander Jelonek – MKS Kluczbork
  • Konrad Andrzejczak – GKS Katowice
  • Radosław Gołębiowski –  z drużyny juniorów

Odchodzą z Klubu:

  • Damian Nowak – Radomiak Radom
  • Sebastian Siwek – GKS Pniówek Pawłowice Śląskie
  • Adrian Musiał – MKS Myszków
  • Piotr Mastalerz – MKS Myszków
  • Karol Tomczyk – Znicz Kłobuck
  • Alan Jaworski – Znicz Kłobuck
  • Sławomir Ogłaza – Znicz Kłobuck
  • Łukasz Kowalczyk – KP Starogard Gdański
  • Bartosz Skowron – szuka Klubu
  • Łukasz Krzczuk – GKS Tychy (koniec wypożyczenia)
  • Konrad Poprawa – Śląsk Wrocław (koniec wypożyczenia)
  • Michał Kieca – Zagłębie Sosnowiec (koniec wypożyczenia)
  • Paweł Kaczmarczyk – Jagiellonia Białystok (koniec wypożyczenia)
  • Mateusz Woldan – koniec kotraktu
Close Menu
×
×

Koszyk