TERMINARZ - Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O / Sezon 2018/2019
II Kolejka / Runda wiosenna - aktualnie rozgrywana
Metal Rzeki Wielkie Olimpia Truskolasy 2019-04-14 10:00 2:5
Naprzód Ostrowy Grom Poczesna 2019-04-14 10:00 2:1
Unia Rędziny Polonia Unia Widzów 2019-04-14 10:00 4:0
Amator Golce Skra III Częstochowa r.04 2019-04-14 10:00 2:7
III Kolejka / Runda wiosenna - aktualnie rozgrywana
Polonia Unia Widzów Naprzód Ostrowy 2019-04-28 10:00 -:-
Amator Golce Grom Poczesna 2019-04-28 10:00 -:-
Unia Rędziny Metal Rzeki Wielkie 2019-04-28 10:00 -:-
Skra III Częstochowa r.04 Olimpia Truskolasy 2019-04-28 10:00 -:-
I Kolejka / Runda jesienna - C1 - II liga śląska
KOS Victoria Częstochowa Górnik Zabrze SSA 2018-08-26 13:00 2:2
MKS Zaborze Zabrze GKS GieKSa Katowice 2018-08-26 11:00 1:3
Gwarek Zabrze Rozwój Katowice 2018-08-26 11:00 7:1
MUKP Dąbrowa Górnicza Skra III Częstochowa r.04 2018-08-26 11:00 3:1
II Kolejka / Runda jesienna - C1 - II liga śląska
GKS GieKSa Katowice MUKP Dąbrowa Górnicza 2018-08-30 13:00 4:1
Górnik Zabrze SSA Rozwój Katowice 2018-08-30 17:00 1:5
KOS Victoria Częstochowa MKS Zaborze Zabrze 2018-08-30 18:00 1:1
Skra III Częstochowa r.04 Gwarek Zabrze 2018-08-30 11:00 2:1
III Kolejka / Runda jesienna - C1 - II liga śląska
MKS Zaborze Zabrze Górnik Zabrze SSA 2018-09-02 11:00 2:7
Gwarek Zabrze GKS GieKSa Katowice 2018-09-02 11:00 2:2
MUKP Dąbrowa Górnicza KOS Victoria Częstochowa 2018-09-03 18:00 2:2
Rozwój Katowice Skra III Częstochowa r.04 2018-09-02 15:30 2:2
IV Kolejka / Runda jesienna - C1 - II liga śląska
GKS GieKSa Katowice Rozwój Katowice 2018-09-08 09:00 3:2
MKS Zaborze Zabrze MUKP Dąbrowa Górnicza 2018-09-09 09:00 3:1
KOS Victoria Częstochowa Gwarek Zabrze 2018-09-09 11:00 1:4
Górnik Zabrze SSA Skra III Częstochowa r.04 2018-09-08 09:00 5:0
V Kolejka / Runda jesienna - C1 - II liga śląska
MUKP Dąbrowa Górnicza Górnik Zabrze SSA 2018-09-16 09:00 2:2
Gwarek Zabrze MKS Zaborze Zabrze 2018-09-16 11:00 2:3
Rozwój Katowice KOS Victoria Częstochowa 2018-09-16 13:30 2:0
Skra III Częstochowa r.04 GKS GieKSa Katowice 2018-09-16 14:30 2:1
VI Kolejka / Runda jesienna - C1 - II liga śląska
Górnik Zabrze SSA GKS GieKSa Katowice 2018-09-22 09:00 2:3
MKS Zaborze Zabrze Rozwój Katowice 2018-09-23 09:00 4:2
Gwarek Zabrze MUKP Dąbrowa Górnicza 2018-09-25 13:00 6:6
KOS Victoria Częstochowa Skra III Częstochowa r.04 2018-09-23 16:00 0:2
VII Kolejka / Runda jesienna - C1 - II liga śląska
GKS GieKSa Katowice KOS Victoria Częstochowa 2018-09-30 09:00 2:0
Gwarek Zabrze Górnik Zabrze SSA 2018-09-30 10:00 1:6
Rozwój Katowice MUKP Dąbrowa Górnicza 2018-09-30 15:30 3:1
Skra III Częstochowa r.04 MKS Zaborze Zabrze 2018-09-30 12:00 1:2
VIII Kolejka / Runda jesienna - C1 - II liga śląska
GKS GieKSa Katowice MKS Zaborze Zabrze 2018-10-06 09:00 3:1
Górnik Zabrze SSA KOS Victoria Częstochowa 2018-10-06 11:00 5:2
Rozwój Katowice Gwarek Zabrze 2018-10-07 10:00 5:2
Skra III Częstochowa r.04 MUKP Dąbrowa Górnicza 2018-10-07 10:00 0:4
IX Kolejka / Runda jesienna - C1 - II liga śląska
MKS Zaborze Zabrze KOS Victoria Częstochowa 2018-10-13 11:30 0:1
MUKP Dąbrowa Górnicza GKS GieKSa Katowice 2018-10-14 09:00 0:1
Rozwój Katowice Górnik Zabrze SSA 2018-10-14 15:30 3:0
Gwarek Zabrze Skra III Częstochowa r.04 2018-10-14 13:30 4:0
X Kolejka / Runda jesienna - C1 - II liga śląska
Górnik Zabrze SSA MKS Zaborze Zabrze 2018-10-20 09:00 5:0
KOS Victoria Częstochowa MUKP Dąbrowa Górnicza 2018-10-21 13:00 1:2
GKS GieKSa Katowice Gwarek Zabrze 2018-10-21 13:00 2:2
Skra III Częstochowa r.04 Rozwój Katowice 2018-10-21 10:00 1:3
XI Kolejka / Runda jesienna - C1 - II liga śląska
MUKP Dąbrowa Górnicza MKS Zaborze Zabrze 2018-10-28 09:00 6:0
Gwarek Zabrze KOS Victoria Częstochowa 2018-10-28 10:00 5:1
Rozwój Katowice GKS GieKSa Katowice 2018-10-28 15:30 2:0
Skra III Częstochowa r.04 Górnik Zabrze SSA 2018-10-26 14:30 1:4
XII Kolejka / Runda jesienna - C1 - II liga śląska
Górnik Zabrze SSA MUKP Dąbrowa Górnicza 2018-11-03 09:00 4:0
MKS Zaborze Zabrze Gwarek Zabrze 2018-11-04 09:00 2:0
KOS Victoria Częstochowa Rozwój Katowice 2018-11-04 13:00 3:2
GKS GieKSa Katowice Skra III Częstochowa r.04 2018-11-04 13:00 4:0
XIII Kolejka / Runda jesienna - C1 - II liga śląska
GKS GieKSa Katowice Górnik Zabrze SSA 2018-11-11 09:00 2:2
MUKP Dąbrowa Górnicza Gwarek Zabrze 2018-11-11 09:30 1:1
Rozwój Katowice MKS Zaborze Zabrze 2018-11-11 13:00 5:0
Skra III Częstochowa r.04 KOS Victoria Częstochowa 2018-11-11 12:00 4:2
XIV Kolejka / Runda jesienna - C1 - II liga śląska
Górnik Zabrze SSA Gwarek Zabrze 2018-11-17 09:00 5:1
MUKP Dąbrowa Górnicza Rozwój Katowice 2018-11-18 09:00 3:2
KOS Victoria Częstochowa GKS GieKSa Katowice 2018-11-18 13:00 0:1
MKS Zaborze Zabrze Skra III Częstochowa r.04 2018-11-18 09:00 2:1
I Kolejka / Runda wiosenna
Grom Poczesna Polonia Unia Widzów 2019-04-07 10:00 1:0
Metal Rzeki Wielkie Amator Golce 2019-04-07 10:00 7:0
Olimpia Truskolasy Unia Rędziny 2019-04-07 10:00 3:4
Naprzód Ostrowy Skra III Częstochowa r.04 2019-04-07 10:00 1:3
NAJBLIŻSZE SPOTKANIE
I Zespół - II liga PZPN. XXXI Kolejka
Sobota, 27.04.2019 godz. 12:00
Stadion Skra Częstochowa MOSiR SKRA, Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra Częstochowa
vs
Widzew Łódź
OSTATNIE SPOTKANIE
I Zespół - II liga PZPN. XXX Kolejka
Środa, 24.04.2019
Elana Toruń
2 : 1
Skra Częstochowa
SPONSORZY KLUBU
MB Medica ARTO Piekarnia Foto Rek Michaś Emantia Kserograf Kontur Druk Partner Nadwozia VITABRI Radio Jura Forma System_info_czewa 4sport.pl Universal24 Allegro Midex Bombka Częstochowa Radio_Fon Decathlon Bartex TeleTorty SERVECOM Inel Serwis bonsai MURAX Linex MPK KIK Limpol Stacherczak Manager Art Polmarkus Kubik Immuno Lab Jędryka
XXX Kolejka
I Zespół - II liga PZPN
Elana Toruń Skra Częstochowa 2:1
Górnik Łęczna Pogoń Siedlce 1:2
Błękitni Stargard Siarka Tarnobrzeg 3:0
Widzew Łódź Radomiak Radom 0:0
Resovia Rzeszów Ruch Chorzów 1:0
ROW 1964 Rybnik GKS Bełchatów 0:1
Gryf Wejherowo Olimpia Grudziądz 3:0
Stal Stalowa Wola Olimpia Elbląg 1:0
Znicz Pruszków Rozwój Katowice 0:2
Tabela
I Zespół - II liga PZPN
msc.drużynam.punktybramki
1 Radomiak Radom 30 55 59:21
2 Widzew Łódź 30 51 42:23
3 GKS Bełchatów 30 51 35:17
4 Olimpia Grudziądz 30 50 58:40
...
11 Skra Częstochowa 30 39 28:41
...
15 Siarka Tarnobrzeg 30 33 29:49
16 Ruch Chorzów 30 31 35:37
17 Rozwój Katowice 30 30 32:44
18 ROW 1964 Rybnik 30 29 23:36
STRZELCY
lp.zawodnikbramki
1Damian Nowak10
2Piotr Nocoń7
3Michał Kieca4
GRA MŁODA SKRA
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska. XXIII Kolejka
Sobota, 27.04.2019 godz. 11:00
Stadion Odra Centrum Wodzisław Śląski Wodzisław Śląski, ul. Bogumińska 8
Odra Centrum Wodzisław Śląski
vs
Skra Częstochowa
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska. VII Kolejka
Sobota, 27.04.2019 godz. 11:00
Stadion Zagłebie Sosnowiec S.A. Sosnowiec, ul. Kresowa 1
Zagłębie Sosnowiec S.A.
vs
Skra Częstochowa
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. III Kolejka
Niedziela, 28.04.2019 godz. 10:00
Stadion Skra III Częstochowa r.04 Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra III Częstochowa r.04
vs
Olimpia Truskolasy
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - III liga śląska. III Kolejka
Czwartek, 28.03.2019 godz. 12:00
Stadion Skra II Częstochowa Częstochowa, ul. Loretańska 20
Skra II Częstochowa
vs
Zieloni Żarki
Rocznik 2006 - ŚLM - D1 - I liga śląska. VI Kolejka
Czwartek, 25.04.2019 godz. 16:30
Stadion Skra I Częstochowa Częstochowa, ul. Powstańców 34
Skra I Częstochowa
vs
GKS GieKSa Katowice
Rocznik 2007 - ŚLM - D2 - I liga śląska. IV Kolejka
Sobota, 27.04.2019 godz. 12:00
Stadion BBTS Podbeskidzie Bielsko Biała Bielsko Biała, ul. Rychlińskiego
BBTS Podbeskidzie Bielsko Biała
vs
Skra I Częstochowa
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. III Kolejka
Niedziela, 28.04.2019 godz. 10:00
Stadion Skra III Częstochowa r.04 Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra III Częstochowa r.04
vs
Olimpia Truskolasy
MŁODA SKRA - WYNIKI
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska. XXII Kolejka
Czwartek, 18.04.2019
Skra Częstochowa
1 : 0
Zagłebie S.A. Sosnowiec
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska. VI Kolejka
Środa, 17.04.2019
Skra Częstochowa
0 : 3
Raków Częstochowa S.A.
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. II Kolejka
Niedziela, 14.04.2019
Amator Golce
2 : 7
Skra III Częstochowa r.04
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. II Kolejka
Niedziela, 14.04.2019
Amator Golce
2 : 7
Skra III Częstochowa r.04
Tabela
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Rozwój Katowice 22 47 55:28
2 Gwarek Zabrze 15 40 45:10
3 GKS GieKSa Katowice S.A. 15 38 48:10
...
4 Skra Częstochowa 22 38 39:28
...
16 Zapora Wapienica 22 1 14:157
Tabela
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Raków Częstochowa S.A. 6 14 14:3
2 Ruch Radzionków 6 11 18:12
3 GKS Gieksa Katowice 6 11 11:10
...
7 Skra Częstochowa 6 5 3:7
...
8 Stadion Śląski Chorzów 6 3 7:12