TERMINARZ - Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska / Sezon 2018/2019
XXIII Kolejka / Runda wiosenna - I liga śląska - aktualnie rozgrywana
Zagłebie S.A. Sosnowiec BTS Rekord Bielsko Biała 2019-04-27 11:00 -:-
GKS 1962 Jastrzebie S.A. Rozwój Katowice 2019-04-28 11:00 -:-
Górnik Zabrze S.S.A. ROW 1964 Rybnik 2019-04-28 11:00 -:-
Piast Gliwice S.A. Stadion Śląski Chorzów 2019-04-28 11:00 -:-
UKS Ruch Chorzów Tyski Sport S.A. 2019-04-28 11:00 -:-
Zapora Wapienica TS Podbeskidzie S.A. 2019-04-28 16:00 -:-
Odra Centrum Wodzisław Śląski Skra Częstochowa 2019-04-27 11:00 -:-
XXIV Kolejka / Runda wiosenna - I liga śląska - aktualnie rozgrywana
Zagłebie S.A. Sosnowiec Tyski Sport S.A. 2019-05-01 11:00 -:-
TS Podbeskidzie S.A. UKS Ruch Chorzów 2019-05-05 11:00 -:-
ROW 1964 Rybnik Piast Gliwice S.A. 2019-05-05 11:00 -:-
Rozwój Katowice Górnik Zabrze S.S.A. 2019-05-05 11:00 -:-
Stadion Śląski Chorzów BTS Rekord Bielsko Biała 2019-05-15 11:00 -:-
Zapora Wapienica Odra Centrum Wodzisław Śląski 2019-05-05 16:00 -:-
GKS 1962 Jastrzebie S.A. Skra Częstochowa 2019-05-05 11:00 -:-
XXV Kolejka / Runda wiosenna - I liga śląska - aktualnie rozgrywana
Skra Częstochowa UKS Ruch Chorzów 2019-05-12 11:00 -:-
I Kolejka / Runda jesienna - I liga śląska
Rozwój Katowice BTS Rekord Bielsko Biała 2018-08-23 16:00 3:2
Odra Centrum Wodzisław Śląski GKS GieKSa Katowice S.A. 2018-08-12 11:00 1:3
Tyski Sport S.A. UKS Ruch Chorzów 2018-08-12 11:00 2:2
TS Podbeskidzie S.A. Górnik Zabrze S.S.A. 2018-08-12 11:00 0:3
Gwarek Zabrze Zagłebie S.A. Sosnowiec 2018-08-12 11:00 5:1
GKS 1962 Jastrzebie S.A. Stadion Śląski Chorzów 2018-08-14 11:00 1:1
Zapora Wapienica ROW 1964 Rybnik 2018-08-22 17:00 0:5
Skra Częstochowa Piast Gliwice S.A. 2018-08-12 11:00 5:0
II Kolejka / Runda jesienna - I liga śląska
UKS Ruch Chorzów TS Podbeskidzie S.A. 2018-08-18 11:00 1:1
Górnik Zabrze S.S.A. Gwarek Zabrze 2018-08-19 11:00 0:1
GKS GieKSa Katowice S.A. Tyski Sport S.A. 2018-08-19 11:00 3:0
Rozwój Katowice Odra Centrum Wodzisław Śląski 2018-08-19 13:30 4:0
Zagłebie S.A. Sosnowiec GKS 1962 Jastrzebie S.A. 2018-08-18 11:00 1:3
BTS Rekord Bielsko Biała Piast Gliwice S.A. 2018-08-19 11:00 5:0
Stadion Śląski Chorzów Zapora Wapienica 2018-08-19 11:00 9:1
ROW 1964 Rybnik Skra Częstochowa 2018-09-05 17:30 0:1
III Kolejka / Runda jesienna - I liga śląska
Zapora Wapienica Zagłebie S.A. Sosnowiec 2018-08-25 13:00 1:6
Odra Centrum Wodzisław Śląski BTS Rekord Bielsko Biała 2018-08-26 11:00 0:3
Tyski Sport S.A. Rozwój Katowice 2018-08-26 11:00 1:2
TS Podbeskidzie S.A. GKS GieKSa Katowice S.A. 2018-09-20 16:00 0:1
GKS 1962 Jastrzebie S.A. Górnik Zabrze S.S.A. 2018-08-26 11:00 1:4
Gwarek Zabrze UKS Ruch Chorzów 2018-08-26 11:00 2:1
Piast Gliwice S.A. ROW 1964 Rybnik 2018-08-26 11:00 2:3
Skra Częstochowa Stadion Śląski Chorzów 2018-08-26 12:00 2:1
IV Kolejka / Runda jesienna - I liga śląska
BTS Rekord Bielsko Biała ROW 1964 Rybnik 2018-09-02 15:00 4:3
Stadion Śląski Chorzów Piast Gliwice S.A. 2018-09-02 11:00 1:0
Górnik Zabrze S.S.A. Zapora Wapienica 2018-09-02 11:00 9:0
UKS Ruch Chorzów GKS 1962 Jastrzebie S.A. 2018-09-01 11:00 2:1
GKS GieKSa Katowice S.A. Gwarek Zabrze 2018-09-02 11:15 1:0
Odra Centrum Wodzisław Śląski Tyski Sport S.A. 2018-09-02 11:00 1:5
Rozwój Katowice TS Podbeskidzie S.A. 2018-09-02 13:30 2:2
Zagłebie S.A. Sosnowiec Skra Częstochowa 2018-09-01 11:00 0:2
V Kolejka / Runda jesienna - I liga śląska
Zapora Wapienica UKS Ruch Chorzów 2018-09-08 13:00 0:7
Tyski Sport S.A. BTS Rekord Bielsko Biała 2018-09-09 11:00 1:3
TS Podbeskidzie S.A. Odra Centrum Wodzisław Śląski 2018-09-09 11:00 0:4
Gwarek Zabrze Rozwój Katowice 2018-09-09 11:30 1:1
GKS 1962 Jastrzebie S.A. GKS GieKSa Katowice S.A. 2018-09-09 11:00 0:4
Piast Gliwice S.A. Zagłebie S.A. Sosnowiec 2018-09-09 11:00 1:2
ROW 1964 Rybnik Stadion Śląski Chorzów 2018-09-12 16:00 1:2
Skra Częstochowa Górnik Zabrze S.S.A. 2018-09-09 12:00 2:3
VI Kolejka / Runda jesienna - I liga śląska
BTS Rekord Bielsko Biała Stadion Śląski Chorzów 2018-09-17 16:00 2:2
Zagłebie S.A. Sosnowiec ROW 1964 Rybnik 2018-09-15 11:00 2:3
Rozwój Katowice GKS 1962 Jastrzebie S.A. 2018-09-15 15:30 0:0
Górnik Zabrze S.S.A. Piast Gliwice S.A. 2018-09-16 11:00 2:3
Tyski Sport S.A. TS Podbeskidzie S.A. 2018-09-16 11:00 1:1
Odra Centrum Wodzisław Śląski Gwarek Zabrze 2018-09-16 11:00 0:4
GKS GieKSa Katowice S.A. Zapora Wapienica 2018-09-16 11:15 13:0
UKS Ruch Chorzów Skra Częstochowa 2018-09-15 11:00 1:1
VII Kolejka / Runda jesienna - I liga śląska
Zapora Wapienica Rozwój Katowice 2018-09-22 13:00 1:6
GKS 1962 Jastrzebie S.A. Odra Centrum Wodzisław Śląski 2018-09-23 11:00 4:1
Piast Gliwice S.A. UKS Ruch Chorzów 2018-09-23 11:00 5:1
ROW 1964 Rybnik Górnik Zabrze S.S.A. 2018-09-23 11:00 2:2
Gwarek Zabrze Tyski Sport S.A. 2018-09-23 11:30 2:0
TS Podbeskidzie S.A. BTS Rekord Bielsko Biała 2018-09-23 12:00 2:1
Stadion Śląski Chorzów Zagłebie S.A. Sosnowiec 2018-09-23 12:00 0:0
Skra Częstochowa GKS GieKSa Katowice S.A. 2018-09-23 12:00 0:0
VIII Kolejka / Runda jesienna - I liga śląska
UKS Ruch Chorzów ROW 1964 Rybnik 2018-09-29 11:00 2:4
GKS GieKSa Katowice S.A. Piast Gliwice S.A. 2018-09-29 00:00 4:2
TS Podbeskidzie S.A. Gwarek Zabrze 2018-09-30 12:00 2:4
Tyski Sport S.A. GKS 1962 Jastrzebie S.A. 2018-09-30 11:00 4:1
Odra Centrum Wodzisław Śląski Zapora Wapienica 2018-09-30 11:00 4:0
Górnik Zabrze S.S.A. Stadion Śląski Chorzów 2018-09-30 00:00 2:2
BTS Rekord Bielsko Biała Zagłebie S.A. Sosnowiec 2018-09-30 11:00 2:2
Rozwój Katowice Skra Częstochowa 2018-10-03 17:00 3:1
IX Kolejka / Runda jesienna - I liga śląska
GKS 1962 Jastrzebie S.A. TS Podbeskidzie S.A. 2018-10-06 12:00 4:0
Zapora Wapienica Tyski Sport S.A. 2018-10-06 13:00 0:3
Zagłebie S.A. Sosnowiec Górnik Zabrze S.S.A. 2018-10-06 13:00 2:1
Gwarek Zabrze BTS Rekord Bielsko Biała 2018-10-07 11:00 2:1
Piast Gliwice S.A. Rozwój Katowice 2018-10-07 11:00 0:0
ROW 1964 Rybnik GKS GieKSa Katowice S.A. 2018-10-07 11:00 2:2
Stadion Śląski Chorzów UKS Ruch Chorzów 2018-10-07 11:00 1:0
Skra Częstochowa Odra Centrum Wodzisław Śląski 2018-10-07 12:00 1:1
X Kolejka / Runda jesienna - I liga śląska
UKS Ruch Chorzów Zagłebie S.A. Sosnowiec 2018-10-13 11:00 2:0
BTS Rekord Bielsko Biała Górnik Zabrze S.S.A. 2018-10-14 11:00 2:1
GKS GieKSa Katowice S.A. Stadion Śląski Chorzów 2018-10-14 11:00 4:1
Odra Centrum Wodzisław Śląski Piast Gliwice S.A. 2018-10-14 11:00 1:2
Gwarek Zabrze GKS 1962 Jastrzebie S.A. 2018-10-14 11:30 4:2
Rozwój Katowice ROW 1964 Rybnik 2018-10-14 13:30 1:0
TS Podbeskidzie S.A. Zapora Wapienica 2018-10-14 12:00 9:1
Tyski Sport S.A. Skra Częstochowa 2018-10-14 11:00 0:3
XI Kolejka / Runda jesienna - I liga śląska
GKS 1962 Jastrzebie S.A. BTS Rekord Bielsko Biała 2018-10-21 11:00 2:5
Piast Gliwice S.A. Tyski Sport S.A. 2018-10-21 11:00 3:2
ROW 1964 Rybnik Odra Centrum Wodzisław Śląski 2018-10-21 11:00 1:2
Zagłebie S.A. Sosnowiec GKS GieKSa Katowice S.A. 2018-10-21 11:00 2:1
Górnik Zabrze S.S.A. UKS Ruch Chorzów 2018-10-21 11:00 3:1
Stadion Śląski Chorzów Rozwój Katowice 2018-10-21 12:00 1:3
Zapora Wapienica Gwarek Zabrze 2018-10-21 14:00 0:11
Skra Częstochowa TS Podbeskidzie S.A. 2018-10-21 12:00 2:1
XII Kolejka / Runda jesienna - I liga śląska
GKS GieKSa Katowice S.A. Górnik Zabrze S.S.A. 2018-10-27 16:00 3:0
Odra Centrum Wodzisław Śląski Stadion Śląski Chorzów 2018-10-28 11:00 3:3
Tyski Sport S.A. ROW 1964 Rybnik 2018-10-28 11:00 2:1
GKS 1962 Jastrzebie S.A. Zapora Wapienica 2018-10-28 11:00 9:0
TS Podbeskidzie S.A. Piast Gliwice S.A. 2018-10-28 12:00 0:3
Rozwój Katowice Zagłebie S.A. Sosnowiec 2018-10-28 13:30 3:4
BTS Rekord Bielsko Biała UKS Ruch Chorzów 2018-10-28 15:00 4:2
Gwarek Zabrze Skra Częstochowa 2018-10-28 12:15 2:0
XIII Kolejka / Runda jesienna - I liga śląska
Zagłebie S.A. Sosnowiec Odra Centrum Wodzisław Śląski 2018-11-03 11:00 4:0
Stadion Śląski Chorzów Tyski Sport S.A. 2018-11-04 10:00 0:3
Piast Gliwice S.A. Gwarek Zabrze 2018-11-04 11:00 1:2
ROW 1964 Rybnik TS Podbeskidzie S.A. 2018-11-04 11:00 5:1
UKS Ruch Chorzów GKS GieKSa Katowice S.A. 2018-11-04 11:00 0:1
Zapora Wapienica BTS Rekord Bielsko Biała 2018-11-04 13:00 0:11
Górnik Zabrze S.S.A. Rozwój Katowice 2018-11-04 14:30 2:3
Skra Częstochowa GKS 1962 Jastrzebie S.A. 2018-11-04 12:00 1:0
XIV Kolejka / Runda jesienna - I liga śląska
BTS Rekord Bielsko Biała GKS GieKSa Katowice S.A. 2018-11-11 11:00 2:6
Rozwój Katowice UKS Ruch Chorzów 2018-11-11 11:00 2:0
Odra Centrum Wodzisław Śląski Górnik Zabrze S.S.A. 2018-11-11 11:00 2:2
Tyski Sport S.A. Zagłebie S.A. Sosnowiec 2018-11-11 00:00 1:2
Gwarek Zabrze ROW 1964 Rybnik 2018-11-11 11:00 2:0
TS Podbeskidzie S.A. Stadion Śląski Chorzów 2018-11-11 11:00 0:4
GKS 1962 Jastrzebie S.A. Piast Gliwice S.A. 2018-11-11 11:00 3:1
Zapora Wapienica Skra Częstochowa 2018-11-10 13:00 0:7
XV Kolejka / Runda jesienna - I liga śląska
Zagłebie S.A. Sosnowiec TS Podbeskidzie S.A. 2018-11-17 11:00 8:2
UKS Ruch Chorzów Odra Centrum Wodzisław Śląski 2018-11-17 11:00 2:0
Piast Gliwice S.A. Zapora Wapienica 2018-11-18 11:00 5:1
ROW 1964 Rybnik GKS 1962 Jastrzebie S.A. 2018-11-18 11:00 2:3
Stadion Śląski Chorzów Gwarek Zabrze 2018-11-18 11:00 0:3
Górnik Zabrze S.S.A. Tyski Sport S.A. 2018-11-18 11:00 1:0
GKS GieKSa Katowice S.A. Rozwój Katowice 2018-11-20 11:00 2:0
Skra Częstochowa BTS Rekord Bielsko Biała 2018-11-18 12:00 0:0
XVI Kolejka / Runda wiosenna - I liga śląska
Rozwój Katowice Zapora Wapienica 2019-03-10 11:00 6:3
Odra Centrum Wodzisław Śląski ROW 1964 Rybnik 2019-03-10 11:00 2:1
Stadion Śląski Chorzów GKS 1962 Jastrzebie S.A. 2019-03-10 11:00 1:2
Górnik Zabrze S.S.A. Zagłebie S.A. Sosnowiec 2019-03-10 11:00 1:2
UKS Ruch Chorzów Piast Gliwice S.A. 2019-03-10 11:00 1:1
BTS Rekord Bielsko Biała Tyski Sport S.A. 2019-03-10 11:00 0:1
TS Podbeskidzie S.A. Skra Częstochowa 2019-03-10 11:00 6:0
XVII Kolejka / Runda wiosenna - I liga śląska
UKS Ruch Chorzów Rozwój Katowice 2019-03-16 10:00 2:2
Piast Gliwice S.A. Odra Centrum Wodzisław Śląski 2019-03-17 10:00 3:1
Stadion Śląski Chorzów TS Podbeskidzie S.A. 2019-03-17 11:00 0:2
ROW 1964 Rybnik Zagłebie S.A. Sosnowiec 2019-03-17 11:00 4:0
Górnik Zabrze S.S.A. GKS 1962 Jastrzebie S.A. 2019-03-17 11:00 4:1
BTS Rekord Bielsko Biała Zapora Wapienica 2019-03-17 12:30 9:0
Skra Częstochowa Tyski Sport S.A. 2019-03-17 12:00 1:1
XVIII Kolejka / Runda wiosenna - I liga śląska
Odra Centrum Wodzisław Śląski TS Podbeskidzie S.A. 2019-03-23 11:00 0:4
Rozwój Katowice Piast Gliwice S.A. 2019-03-24 11:00 5:2
ROW 1964 Rybnik BTS Rekord Bielsko Biała 2019-03-24 11:00 3:2
Tyski Sport S.A. Stadion Śląski Chorzów 2019-03-24 11:00 3:4
Zagłebie S.A. Sosnowiec UKS Ruch Chorzów 2019-03-24 11:00 4:1
Zapora Wapienica GKS 1962 Jastrzebie S.A. 2019-03-24 15:00 0:5
Górnik Zabrze S.S.A. Skra Częstochowa 2019-03-24 11:00 3:0
XIX Kolejka / Runda wiosenna - I liga śląska
TS Podbeskidzie S.A. Tyski Sport S.A. 2019-03-30 11:00 2:3
Odra Centrum Wodzisław Śląski Rozwój Katowice 2019-03-30 11:00 0:1
Zagłebie S.A. Sosnowiec Piast Gliwice S.A. 2019-03-30 13:00 3:0
GKS 1962 Jastrzebie S.A. ROW 1964 Rybnik 2019-03-31 11:00 2:1
Stadion Śląski Chorzów Górnik Zabrze S.S.A. 2019-03-31 12:00 2:1
UKS Ruch Chorzów BTS Rekord Bielsko Biała 2019-04-24 17:30 -:-
Skra Częstochowa Zapora Wapienica 2019-03-31 12:00 5:2
XX Kolejka / Runda wiosenna - I liga śląska
UKS Ruch Chorzów Stadion Śląski Chorzów 2019-04-06 11:00 2:2
ROW 1964 Rybnik Tyski Sport S.A. 2019-04-07 11:00 3:8
TS Podbeskidzie S.A. Zagłebie S.A. Sosnowiec 2019-04-07 12:00 5:0
BTS Rekord Bielsko Biała Rozwój Katowice 2019-04-07 12:00 1:5
Zapora Wapienica Górnik Zabrze S.S.A. 2019-04-07 15:00 0:6
Odra Centrum Wodzisław Śląski GKS 1962 Jastrzebie S.A. 2019-04-07 15:00 1:0
Piast Gliwice S.A. Skra Częstochowa 2019-04-07 11:00 1:4
XXI Kolejka / Runda wiosenna - I liga śląska
Górnik Zabrze S.S.A. BTS Rekord Bielsko Biała 2019-04-13 11:00 3:0
Piast Gliwice S.A. TS Podbeskidzie S.A. 2019-04-14 11:00 0:0
GKS 1962 Jastrzebie S.A. Tyski Sport S.A. 2019-04-14 11:00 2:7
Zagłebie S.A. Sosnowiec Zapora Wapienica 2019-04-14 11:00 3:3
ROW 1964 Rybnik Rozwój Katowice 2019-04-14 11:00 0:3
Odra Centrum Wodzisław Śląski UKS Ruch Chorzów 2019-04-14 15:00 2:2
Stadion Śląski Chorzów Skra Częstochowa 2019-04-14 12:00 3:0
XXII Kolejka / Runda wiosenna - I liga śląska
BTS Rekord Bielsko Biała GKS 1962 Jastrzebie S.A. 2019-04-18 13:30 6:1
Rozwój Katowice Stadion Śląski Chorzów 2019-04-18 14:00 0:3
TS Podbeskidzie S.A. ROW 1964 Rybnik 2019-04-18 17:30 2:0
UKS Ruch Chorzów Zapora Wapienica 2019-04-18 17:30 9:1
Tyski Sport S.A. Odra Centrum Wodzisław Śląski 2019-04-18 17:30 3:1
Piast Gliwice S.A. Górnik Zabrze S.S.A. 2019-04-18 17:30 1:2
Skra Częstochowa Zagłebie S.A. Sosnowiec 2019-04-18 17:30 1:0
NAJBLIŻSZE SPOTKANIE
I Zespół - II liga PZPN. XXXI Kolejka
Sobota, 27.04.2019 godz. 12:00
Stadion Skra Częstochowa MOSiR SKRA, Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra Częstochowa
vs
Widzew Łódź
OSTATNIE SPOTKANIE
I Zespół - II liga PZPN. XXX Kolejka
Środa, 24.04.2019
Elana Toruń
2 : 1
Skra Częstochowa
SPONSORZY KLUBU
MPK ARTO Piekarnia System_info_czewa Inel Serwis Universal24 MB Medica Limpol Allegro Kserograf Stacherczak Kontur Druk Immuno Lab Bombka Foto Rek Partner Nadwozia Bartex Linex TeleTorty Radio Jura SERVECOM Forma Radio_Fon 4sport.pl Decathlon Midex Michaś Emantia Kubik Manager Art KIK Częstochowa VITABRI Polmarkus MURAX Jędryka bonsai
XXX Kolejka
I Zespół - II liga PZPN
Elana Toruń Skra Częstochowa 2:1
Górnik Łęczna Pogoń Siedlce 1:2
Błękitni Stargard Siarka Tarnobrzeg 3:0
Widzew Łódź Radomiak Radom 0:0
Resovia Rzeszów Ruch Chorzów 1:0
ROW 1964 Rybnik GKS Bełchatów 0:1
Gryf Wejherowo Olimpia Grudziądz 3:0
Stal Stalowa Wola Olimpia Elbląg 1:0
Znicz Pruszków Rozwój Katowice 0:2
Tabela
I Zespół - II liga PZPN
msc.drużynam.punktybramki
1 Radomiak Radom 30 55 59:21
2 Widzew Łódź 30 51 42:23
3 GKS Bełchatów 30 51 35:17
4 Olimpia Grudziądz 30 50 58:40
...
11 Skra Częstochowa 30 39 28:41
...
15 Siarka Tarnobrzeg 30 33 29:49
16 Ruch Chorzów 30 31 35:37
17 Rozwój Katowice 30 30 32:44
18 ROW 1964 Rybnik 30 29 23:36
STRZELCY
lp.zawodnikbramki
1Damian Nowak10
2Piotr Nocoń7
3Michał Kieca4
GRA MŁODA SKRA
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska. XXIII Kolejka
Sobota, 27.04.2019 godz. 11:00
Stadion Odra Centrum Wodzisław Śląski Wodzisław Śląski, ul. Bogumińska 8
Odra Centrum Wodzisław Śląski
vs
Skra Częstochowa
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska. VII Kolejka
Sobota, 27.04.2019 godz. 11:00
Stadion Zagłebie Sosnowiec S.A. Sosnowiec, ul. Kresowa 1
Zagłębie Sosnowiec S.A.
vs
Skra Częstochowa
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. III Kolejka
Niedziela, 28.04.2019 godz. 10:00
Stadion Skra III Częstochowa r.04 Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra III Częstochowa r.04
vs
Olimpia Truskolasy
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - III liga śląska. III Kolejka
Czwartek, 28.03.2019 godz. 12:00
Stadion Skra II Częstochowa Częstochowa, ul. Loretańska 20
Skra II Częstochowa
vs
Zieloni Żarki
Rocznik 2006 - ŚLM - D1 - I liga śląska. VI Kolejka
Czwartek, 25.04.2019 godz. 16:30
Stadion Skra I Częstochowa Częstochowa, ul. Powstańców 34
Skra I Częstochowa
vs
GKS GieKSa Katowice
Rocznik 2007 - ŚLM - D2 - I liga śląska. IV Kolejka
Sobota, 27.04.2019 godz. 12:00
Stadion BBTS Podbeskidzie Bielsko Biała Bielsko Biała, ul. Rychlińskiego
BBTS Podbeskidzie Bielsko Biała
vs
Skra I Częstochowa
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. III Kolejka
Niedziela, 28.04.2019 godz. 10:00
Stadion Skra III Częstochowa r.04 Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra III Częstochowa r.04
vs
Olimpia Truskolasy
MŁODA SKRA - WYNIKI
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska. XXII Kolejka
Czwartek, 18.04.2019
Skra Częstochowa
1 : 0
Zagłebie S.A. Sosnowiec
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska. VI Kolejka
Środa, 17.04.2019
Skra Częstochowa
0 : 3
Raków Częstochowa S.A.
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. II Kolejka
Niedziela, 14.04.2019
Amator Golce
2 : 7
Skra III Częstochowa r.04
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. II Kolejka
Niedziela, 14.04.2019
Amator Golce
2 : 7
Skra III Częstochowa r.04
Tabela
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Rozwój Katowice 22 47 55:28
2 Gwarek Zabrze 15 40 45:10
3 GKS GieKSa Katowice S.A. 15 38 48:10
...
4 Skra Częstochowa 22 38 39:28
...
16 Zapora Wapienica 22 1 14:157
Tabela
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Raków Częstochowa S.A. 6 14 14:3
2 Ruch Radzionków 6 11 18:12
3 GKS Gieksa Katowice 6 11 11:10
...
7 Skra Częstochowa 6 5 3:7
...
8 Stadion Śląski Chorzów 6 3 7:12