Stanisław Muniak dołącza do Skry

Pierwszym zawodnikiem, który poszerzy kadrę naszej drużyny w sezonie 2020/2021 został Stanisław Muniak ostatnio występujący w Ząbkovii Ząbki. 19-letni pomocnik podążył do Częstochowy śladem trenera Marka Gołębiewskiego. – Na pewno jest to dla mnie duża szansa, bo nie miałem jeszcze szansy zagrać pełnej rundy w seniorskiej piłce. Chcę się rozwijać i łapać jak najwięcej minut na boisku, aby cały czas się rozwijać – powiedział po podpisaniu umowy.

Kontrakt Muniaka będzie obowiązywał przez rok. Co jeszcze wiemy o naszym nowym nabytku?Przygodę z piłką zaczynałem w Legii Warszawa, gdzie spędziłem sześć sezonów, później byłem w Escoli Varsovia, następnie jeszcze pół roku w Polonii, gdzie przytrafiła mi się kontuzja. Ostatnie pół roku spędziłem u trenera Marka w Ząbkovii Ząbki. Skra będzie kolejnym klubem w moim piłkarskim CV – mówi o o sobie Stanisław Muniak.

Trener Marek Gołębiewski obejmując Skrę mówił, że ma w głowie kilka nazwisk piłkarzy, których chciałby sprowadzić. Muniak jest pierwszym z nich. – Trener dał mi znać, że będzie chciał mnie zabrać ze sobą, formalności dograliśmy dość szybko. Dogadaliśmy się bardzo szybko. Będę na stałe mieszkał w Częstochowie, więc to na pewno będzie też jakimś ułatwieniem – dodaje Muniak. Witamy na pokładzie!

Close Menu
×
×

Koszyk