Jaka Skra 2020/2021 Aktualny przegląd kadry

Powoli krystalizuje się kształt naszej drużyny na najbliższy sezon. W czwartek zaprezentowaliśmy nie tylko nowego trenera, którym został Marek Gołębiewski, ale również przedłużyliśmy kontrakty z siedmioma zawodnikami. W najbliższych dniach informować będziemy o nowych zawodnikach, którzy trafią na Loretańską. Wiadomo już także, kto na pewno u nas nie zagra.

Mateusz Kos, Lucjan Zieliński, Krzysztof Napora, Rafał Brusiło, Mariusz Holik, Dawid Niedbała i Piotr Nocoń – ci zawodnicy postanowili dalej kontynuować swoją piłkarską karierę w barwach Skry, co niezmiernie nas cieszy. Ważne umowy z Klubem mają podpisane: Adam Mesjasz, Radek Gołębiowski, Maciej Kazimierowicz, Bartosz Olszewski, Marcel Przygodzki, Daniel Błędowski oraz Artur Kowalczyk. Na przedłużenie umów czekają Adrian Błaszkiewicz, Adam Olejnik oraz Sebastian Rogala, gdzie do ustalenia pozostały nam jeszcze drobne szczegóły, ale wszystko zmierza we właściwym kierunku.

W Skrze nie zobaczymy już natomiast Daniela Rumina, który związał się kontraktem z I-ligowym GKS-em Jastrzębie, a także Dawida Wolnego, Kamila Zalewskiego, Konrada Andrzejczaka oraz Oktawiana Obuchowskiego. Zawodnikom, którzy odchodzą dziękujemy za wkład jaki włożyli w utrzymanie drużyny na poziomie centralnym oraz życzymy powodzenia w nowych klubach. Wkrótce ogłosimy nazwiska piłkarzy, którzy wzmocnią naszą kadrę. Jak łatwo się domyślić najpilniej poszukujemy skutecznego napastnika.

.

Close Menu
×
×

Koszyk