Trener Ściebura odchodzi ze Skry

Sukcesy mają czasami również drugą stronę medalu. Ostatnie dobre wyniki naszej drużyny spowodowały spore zainteresowanie klubów z wyższych lig naszym trenerem Pawłem Ścieburą. Trener po długich negocjacjach podjął decyzję o przyjęciu oferty broniącego się przed spadkiem z Fortuna 1. Ligi GKS-u 1962 Jastrzębie. Na cztery kolejki przed zakończeniem sezonu zdecydował on o rozwiązaniu umowy za porozumieniem stron ze Skrą.

W tej sytuacji nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć szkoleniowcowi dalszych sukcesów na trenerskim polu. Pierwszym trenerem Skry trener Paweł Ściebura był od 18 stycznia 2018 roku. Niecałe pół roku później świętował z drużyną historyczny awans do drugiej ligi. W decydujących meczach obecnego sezonu naszą drużynę poprowadzi duet trenerski Konrad Gerega – Jacek Rokosa.

Close Menu
×
×

Koszyk