Junior B1 nieznacznie przegrywa ze Zniczem Kłobuck

W drugim sparingu zespół juniorów młodszych mierzył się ze Zniczem Kłobuck. Kadra w tym dniu liczyła 22 osoby, więc trener wystawił dwie 11-stki na każdą z połów. Niestety goście już pierwszym strzałem wychodzą na prowadzenie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego pada bramka na 0-1. W pierwszej połowie Skra Częstochowa kreuje sobie dużo sytuacji, ale zawodzi skuteczność podczas finalizacji. W drugiej połowie „świeża” jedenastka prowadzi grę, ale dopiero w 62 minucie udało się wyrównać po rzucie karnym. Chęć wygrania meczu przerosła skupienie w fazie obrony i dajemy sobie strzelić bramkę na 1-2. Wynik nie odzwierciedla przebiegu meczu, ale w najważniejszej statystyce meczu wygrywają goście.

Skra Częstochowa 2004/5 – Znicz Kłobuck 2004 – 1:2

Bramki:
Iwo Serwaciński (62′) – Znicz Kłobuck (5′ 70′)

Skład:
I połowa: Bartek Ptak: Jakub Bulski, Maciej Żurawski, Marcel Mroczka, Jakub Staroń; Mateusz Ślemp, Jakub Lichosik, Paweł Kołodziejczyk; Igor Weżgowiec, Oskar Krawczyk, Jan Kociszewski
II połowa: Leon Rosiak; Damian Woszczyk, Szymon Major, Iwo Serwaciński, Nikodem Sobala; zaw. testowany, Oliwier Rajca, Olgierd Adamczyk; Bartek Antczak, Kacper Merta, Mateusz Majd

Close Menu
×
×

Koszyk