Trampkarki wygrywają w Kłomnicach

W sobotnie przedpołudnie drużyna naszych trampkarek oraz młodziczek rozegrały spotkanie kontrolne z drużyną GLKS Kłomnice. Dziewczęta spragnione gry od samego początku zdominowały całe spotkanie w większości przebywając z piłką pod bramką Kłomnic. Rozegraliśmy 90 minut podzielone na 6 części po 15 minut z przerwami na uzupełnienie płynów i dokonywanie zmian. Sztab trenerski trener Robert Ogrodniczek i trenerka Olga Cichoń mieli możliwość sprawdzenia dziewcząt na różnych pozycjach i w różnych formach defensywnych. Świetnie dziewczęta wyglądały w pressingu i budowaniu gry. Bardzo udanie wypełniały założenia przedmeczowe. Po wzmocnieniach budujemy formację oraz szczególnie skupiamy się nad budowaniem formacji defensywnej. Dziewczęta w takim składzie wystąpiły pierwszy raz. I mimo to świetnie wspólnie funkcjonowały dobrze się rozumiejąc.

GLKS Kłomnice – KS Skra Ladies (K06-08) – 4:12

Bramki: Julia Jaworska(1), Oliwia Sirek(1), Zosia Dubiel(3), Nikola Młynek(3), Natalia Mucha(4)

Skład drużyny: Otylia Dobrzańska(br), Michalina Sirek, Julia Jaworska, Wiktoria Przełożyńska, Nikola Młynek, Zosia Dubiel, Oliwia Sirek, Zuzanna Kubiciel, Natalia Mucha, zaw. testowana, zaw. testowana, Zuzanna Błaszczak(br), Dorota Kwapień.

Close Menu
×
×

Koszyk