Raport meczowy juniorów A1

Jak w sparingach radzili sobie podopieczni trenera Szymczaka? Poniżej relacje z dwóch meczów okresu przygotowawczego do sezonu.

Pogoń Kamyk – Skra A1 3:1(0:0)

W pierwszym meczu kontrolnym przegrywamy z Pogonią 3:1. Był to pierwszy nasz mecz w czasie pandemii, natomiast w pierwszej połowie kontrolowaliśmy przebieg spotkania, byliśmy stroną dominującą, stworzyliśmy dwie doskonałe sytuacje ale zabrakło skuteczności. Druga połowa był bardziej wyrównana i nie ustrzegliśmy się błędów indywidualnych przez co Pogoń strzeliła trzy bramki z kontrataku, my natomiast odpowiedzieliśmy jednym trafieniem po rzucie rożnym.

Reasumując, rozegraliśmy w miarę poprawne zawody, natomiast widać było przerwę wśród zawodników szczególnie w poruszaniu się po boisku, cieszy na pewno że potrafiliśmy narzucić rywalom swój styl gry i szczególnie w pierwszej połowie nasza dominacja była kompletna szkoda że bez efektu bramkowego.

Bramki – Adam Niedźwiedź

Skład – Hajda (45’zaw. testowany)– Cheliński (45’Płatek), zaw. testowany, Rydz, Załęski(45’Garus), Kempa(45’Ziętara), Rumin(45’Bednarek), Norberciak (45’Niedźwiedź), Bąk (45’Żabik), Nurek (45’zaw testowany), Dul (45’Słabosz)

Victoria Częstochowa – Skra A1 2:7(0:4)

W drugim meczu kontrolnym pokonujemy drużynę Victorii. Choć wynik jest dosyć wysoki to przebieg spotkania był wyrównany. Bardzo dobrze zagraliśmy w obronie nie pozwalając rywalowi na stwarzanie sytuacji podbramkowych, natomiast w ataku byliśmy jak wytrawny bokser który raz za razem punktuje rywala. W tym spotkaniu widać już było większą pewność chłopców w poruszaniu się po boisku czego brakowało w poprzednim spotkaniu, trzeba również zaznaczyć iż byliśmy bardzo skuteczni czego efektem jest strzelenie siedmiu bramek drużynie aspirującej do klasy okręgowej.

Bramki – Żabik, Rydz, Dul, Załucki, Płatek,zaw testowany, samobójcza

Skład – Zaw. testowany (45’Hajda) – Cheliński (45’Nurek), zaw. testowany (45’Załucki), Rydz, Załęski (45’Garus), Kempa (45’Ziętara), Rumin, Niedźwiedź (45’Bednarek), Bąk (45’zaw. testowany, Płatek (45’Słabosz), Żabik (45’Dul)

Close Menu