Postęp w sprawie dopingu w Pogoni Siedlce

W związku z licznymi zapytaniami ze strony naszych Kibiców, Sponsorów i Partnerów, informujemy, że wczoraj wpłynęło do naszego Klubu  pismo od Najwyższej Komisji Odwoławczej PZPN z zaproszeniem na posiedzenie w/w Komisji w sprawie odwołania, które złożyliśmy, dotyczącego weryfikacji wyniku meczu o mistrzostwo 2 ligi pomiędzy Pogoń Siedlce a Skra Częstochowa. 

Przypominamy: POLADA pod koniec października wszczęła śledztwo, które zakończyła wyrokiem dyskwalifikacji  siedmiu zawodników Pogodni na okres 6 miesięcy.  W spotkaniu rozegranym 3 listopada 2019 roku, w barwach Pogoni w rywalizacji z naszą drużyną  wystąpiło 6 zawodników (czterech przebywało na boisku, dwóch na ławce rezerwowych), u których stwierdzono stosowanie niedozwolonych środków.

Poniżej prezentujemy pełną treść zaproszenia. 

Close Menu
×
×

Koszyk