Transmisja meczu z Łodzi

Zgodnie z decyzją Wojewody Łódzkiego spotkanie drugiej ligi pomiędzy Widzewem Łódź i Skrą Częstochowa odbędzie się bez widzów.

W środę 11 marca do Łódzkiego Klubu wpłynęła decyzja Wojewody Łódzkiego, która zakazuje przeprowadzenia zaplanowanego na 14 marca 2020 roku meczu Widzewa Łódź ze Skrą Częstochowa z udziałem jakiejkolwiek publiczności na całym obiekcie, niezależnie od ostatecznego charakteru imprezy (zarówno w przypadku imprezy masowej, jak i imprezy niebędącej imprezą masową). Decyzja argumentowana jest zasięgiem ogólnokrajowym wydarzenia oraz negatywną oceną stanu bezpieczeństwa i porządku publicznego w związku z ryzykiem niekontrolowanego rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS CoV-2 powodującego zachorowania na chorobę Covind-19.

W związku z tym Widzew Łódź przeprowadzi bezpłatną transmisję na swoim kanale YouTube dostępnym pod tym linkiem https://www.youtube.com/channel/UCUcTrlRkPFpnONTSqY9flPA

Zachęcamy do dopingu Skrzaków sprzed ekranów. 

Close Menu
×
×

Koszyk