23 lutego zagramy z Legią!

W harmonogramie meczów kontrolnych naszej drużyny doszło do małej korekty, ale z pewnością ucieszy ona naszych sympatyków. Mianowicie w ostatnim spotkaniu sparingowym przed startem rozgrywek ligowych zagramy nie z Garbarnią Kraków, jak było pierwotnie planowane, a ekipą wicemistrza Polski – Legią Warszawa. Mecz zostanie rozegrany na bocznym boisku stadionu przy ulicy Łazienkowskiej w Warszawie w przyszłą niedzielę (23.02) o godzinie 12.00.

Krakowianie chcieli, aby planowany sparing odbył się na ich terenie, co nie do końca pasowało Skrze. W międzyczasie pojawiła się propozycja zagrania meczu kontrolnego z najlepszą polską drużyną ostatnich lat, więc postanowiliśmy takiej okazji nie zmarnować. Z pewnością będzie to niezwykle wartościowa weryfikacja naszego zespołu na 6 dni przed inauguracją ligowej wiosny w Polkowicach, ponieważ Legioniści chcą sprawdzić na tle Skry wszystkich zawodników z szerokiego składu oraz tych, którzy nie otrzymają zbyt wielu minut w meczu z Jagiellonią Białystok dzień wcześniej.

Close Menu