W sobotę sparing z Odrą Opole

Jutro (08.02) naszą drużynę czeka mecz kontrolny z teoretycznie najsilniejszym jak dotąd rywalem w tym okresie przygotowawczym. Po serii starć z trzecioligowcami tym razem zagramy z I-ligową Odrą Opole. Mecz zostanie rozegrany na obiekcie LZS-u Chrząstowice o godzinie 12.00.

Trener Paweł Ściebura wielokrotnie podkreślał, że stopniowo chce mierzyć się z coraz mocniejszymi przeciwnikami i wydaje się, że konfrontacja z 16-stą w tabeli Fortuna 1. Ligi po rundzie jesiennej Odrą będzie dobrą, wstępną weryfikacją naszej drużyny. Opolanie jesienią na zapleczu ekstraklasy 5 razy wygrali, 5 spotkań zakończyli podziałem punktów, a 10-krotnie schodzili z boiska pokonani. Wiosną czekać ich będzie ciężka walka o utrzymanie. Wszystkich kibiców chcących wybrać się na to spotkanie informujemy, że obiekt LZS-u znajduje się w Chrząstowicach przy ulicy Ozimskiej 81.

Close Menu