W sobotę w Bytomiu gramy z Górnikiem

W pierwszy dzień lutego czeka nas kolejne, czwarte już spotkanie kontrolne. Kontynuując serię sparingów z trzecioligowcami tym razem zmierzymy się z drugą drużyną Górnika Zabrze. Spotkanie pierwotnie miało zostać rozegrane przy Loretańskiej, jednak wskutek porozumienia trenerów zostało przeniesione do Bytomia. Początek o godzinie 10.30.

Tych wszystkich, którzy chcieliby z bliska zobaczyć kontrolny mecz Skry, informujemy że sparing zostanie rozegrany na obiekcie Silesii Miechowice, przy ulicy Dzierżonia 21 w Bytomiu. Nasi rywale od wielu sezonów występują w 3 grupie III ligi będąc zapleczem jednego z najbardziej utytułowanych polskich klubów. Przez wiele sezonów rywalizowaliśmy z rezerwami Górnika w ligowych bojach.

W obecnych rozgrywkach Górnik II jest drużyną środka tabeli. Po rundzie jesiennej zabrzanie plasują się na 10. pozycji w tabeli. W 17 meczach odnieśli tyle samo zwycięstwo, co ponieśli porażek – po siedem. Trzykrotnie z rywalami dzielili się punktami.

Close Menu
×
×

Koszyk