W sobotę gramy sparingowo z Kluczborkiem

Już jutro (25.01) nasza drużyna rozegra kolejne, trzecie już spotkanie kontrolne. Tym razem zmierzymy się z czołową drużyną 3 grupy III ligi – MKS-em Kluczbork. Początek testmeczu przy Loretańskiej o godzinie 11.00. Wstęp dla kibiców oczywiście jest bezpłatny.

Przez wiele lat drużyna z Kluczborka występowała na szczeblu centralnym w I oraz II lidze. W meczu o ligowe punkty nie dane było nam się spotkać, ponieważ kiedy my awansowaliśmy do drugiej ligi w 2018 roku, MKS właśnie z niej spadał. W obecnych rozgrywkach po 17 kolejkach kluczborczanie plasują się w trzeciej lidze na 5. pozycji z 27 punktami na koncie. Jesienią 8 razy wygrali, 3 mecze zakończyli remisowo, a 6 razy musieli uznać wyższość rywali. Konfrontacja z ekipą dowodzoną przez trenera Jana Furlepę  z pewnością będzie pożyteczna dla naszych zawodników.

Close Menu