Zaczynamy sparingi. W środę z Radomskiem

Po tygodniu przygotowań na własnych obiektach przyszedł czas na pierwsze spotkanie kontrolne przed rundą wiosenną. W środę (15.01) nasza drużyna zmierzy się przy Loretańskiej z ekipą beniaminka I grupy III ligi – RKS-em Radomsko. Wszystkich kibiców spragnionych pierwszych piłkarskich wrażeń w roku 2020 zapraszamy na stadion. Początek meczu o godzinie 18.00. Wstęp dla wszystkich oczywiście wolny.

Nasi rywale kilkanaście lat temu występowali nawet na boiskach ekstraklasy. Obecnie próbują odbudowywać swoją pozycję w hierarchii polskiej piłki. Jako beniaminek w III lidze jesienią spisywali się całkiem nieźle, notując w 18 meczach 7 zwycięstw, 3 remisy oraz 8 porażek. Drużyna Pawła Ściebury będzie w tym meczu testować czterech zawodników.