Rocznik 2008 na Orlen Beniaminek Krosno Cup

W miniony weekend drużyna rocznika 2008 udała się do Krosna gdzie wzięła udział w mocno obsadzonym międzynarodowym turnieju piłkarskim „Orlen Beniaminek Krosno Cup”. Przed pierwszym meczem rozegraliśmy również mecz kontrolny z późniejszym grupowym przeciwnikiem, drużyną Hutnika Kraków.
W turnieju wystąpiło dwanaście drużyn które zostały podzielone na dwie grupy, które w piątkowy wieczór oraz przez całą sobotę walczyły o awans do grupy złotej która pozwalała marzyć o zwycięstwie w całym turnieju.
W fazie grupowej mierząc się m. in. z gospodarzami Beniaminkiem PROFBUD Krosno oraz Ukraińską Drużbą Kijów zajmujemy z bilansem trzech zwycięstw, remisem i porażką drugie miejsce dające awans do fazy finałowej turnieju.
W niedzielne popołudnie w meczu półfinałowym czekał już zwycięzca grupy B, Arkonia Szczecin która po toczonym w szybkim tempie, wyrównanym spotkaniu, dwie minuty przed końcem ustaliła wynik meczu strzałem pod nogami interweniującego Rajczykowskiego. W meczu o 3 miejsce spotkaliśmy się z niedawnym rywalem z Zakopanego, SMS ŻAPN Żywiec który zasłużenie wygrał w stosunku 2:0. Ostatecznie w stawce dwunastu drużyn zajmujemy czwarte miejsce. Drużyna na murawie Profbud Areny spędziła łącznie 215 minut, rozgrywając w sumie osiem wartościowych spotkań.
 
W turnieju udział wzięli: Rajczykowski Wiktor, Ciepielak Dawid, Szałaj Konrad, Turek FIlip, Gawron Szymon, Kasiński Bartosz, Lis Mateusz, Szuter Filip, Tkaczyk Hubert, Maligłówka Adam, Radło Alan oraz Siuda Igor który zdaniem obserwatorów został wybrany do najlepszej dziewiątki turnieju.
 
Klasyfikacja końcowa:
 
1. Arkonia Szczecin
2. Beniaminek PROFBUD Krosno
3. SMS ŻAPN Żywiec
4. Skra Częstochowa
5. Atlet Kijów
6. BKS Lublin
7. Drużba Kijów
8. Hutnik Kraków
9. Czajka Vyszgorod
10. KSPN Pogoń Kraków
11. Sandecja Nowy Sącz
12. Reprezentacja Powiatu Legionowskiego
 
Szczegóły oraz relacja zdjęciowa będzie niebawem dostępna na stronie https://www.facebook.com/ORLENBeniaminekKrosnoCup/ 
Close Menu