Spotkanie z Jackiem Magierą już 18 grudnia

Miło nam poinformować, że w najbliższą środę (18.12) Szkoła Mistrzostwa Sportowego Nobilito wspólnie z naszym klubem zorganizuje autorskie spotkanie z trenerem reprezentacji Polski U-20 Jackiem Magierą. Wszystkich chętnych do spotkania się czy zadania pytań wywodzącemu się z Częstochowy trenerowi zapraszamy na godzinę 11.30 do siedziby szkoły przy ulicy Okólnej 31/39.

Jacka Magiery chyba nie trzeba specjalnie przedstawiać, ale przypomnijmy, że wychowanek Rakowa Częstochowa największe sukcesy odnosił z Legią Warszawa. Jako zawodnik sięgał ze stołecznym klubem zarówno po tytuły mistrzowskie, jak i Puchar oraz Superpuchar Polski.

W 2016 roku po krótkiej przygodzie trenerskiej z Zagłębiem Sosnowiec powrócił do Warszawy, by poprowadzić Legię w Lidze Mistrzów. Pamiętny sezon, w którym „Wojskowi” m.in. zremisowali 3-3 z Realem Madryt wychodząc z grupy najlepszych klubowych rozgrywek do Ligi Europy miał miejsce właśnie za Jacka Magiery. Był to zarazem ostatni jak dotąd występ polskiego klubu w fazie grupowej europejskich pucharów.

Wraz z początkiem 2018 roku rozpoczął pracę w Polskim Związku Piłki Nożnej jako zastępca dyrektora sportowego ds. rozwoju piłki młodzieżowej. 19 marca objął funkcję trenera reprezentacji U-20, którą prowadzi do dziś. Jednym z podstawowych filarów drużyny trenera Magiery jest obrońca Skry Mateusz Bondarenko. Serdecznie zapraszamy na spotkanie z tym ambitnym i wciąż głodnym sukcesów szkoleniowcem.

zdj. PZPN

Close Menu
×
×

Koszyk