Piłkarze Skry rozdawali mikołajkowe prezenty dzieciom

Już po raz 23., a 10. z rzędu w pubie sportowym „Stacherczak” zorganizowane zostały sportowe mikołajki dla dzieci z niepełnosprawnościami. Tradycyjnie z dziećmi bawiły się gwiazdy częstochowskiego sportu i estrady. Nie zabrakło delegacji Skry Częstochowa. Nasz klub w tym szczytnym i ważnym społecznie wydarzeniu reprezentowali Mateusz Bondarenko, Danian Pavlas, Krzysztof Napora, Adrian Błaszkiewicz oraz Sebastian Rogala. Dla najmłodszych nie zabrakło klubowych gadżetów oraz słodyczy.

Imprezę ze sceny tradycyjnie rozkręcał Janusz Danek, wspierany przez Irka Bieleninika i Janusza Yaninę Iwańskiego. Oprócz naszego klubu pojawili się przedstawiciele Włókniarza, Rakowa czy AZS-u 2020. Najważniejszym celem było sprawienie radości i wywołanie uśmiechu na twarzach dzieci. Nasz klub zawsze chętnie włącza się w tego typu akcje, czego potwierdzeniem są poniższe zdjęcia.


.
.

Close Menu