Sukces rocznika 2012 w Sosnowcu

W sobotę, 16 listopada, drużyna Skry z rocznika 2012 udała się na turniej EKSTRALIGI TALENTÓW do Sosnowca.

Turniej stał na wysokim poziomie sportowym jak i organizacyjnym. Każda drużyna rozegrała 9 spotkań w ciągu 3 godzin! Nasza drużyna jako jedna z nielicznych wystąpiła jako debiutant w tym turnieju, ale nie uległa presji i spisała się bardzo dobrze. Zawodnicy na 9 meczów wygrali 7, 1 zremisowali i zanotowali jedną porażkę zdobywając łącznie 22 punkty.

Nasza drużyna wygrała swoje spotkania z Zaborzem Zabrze, Iskrą Pszczyna, DAP Kielce, Akademią Łukasza Piszczka, Akademią Jaworzno, AP Gliwice i FC Wrocław Academy – późniejszym zwycięzcą turnieju. Porażkę odnotowaliśmy z drużyną Akademii Futbolu z Głową, której założycielem jest były reprezentant Polski Arkadiusz Głowacki. Młodzi adepci remis zanotowali z drużyną Unii Oświęcim, który ostatecznie usytuował naszą drużynę na 3 pozycji w końcowej klasyfikacji.

Warto odnotować, że najlepszym bramkarzem turnieju został zawodnik SKRY Szymon Skowroński, a o tytuł króla strzelców do ostatniej kolejki walczył Leon Nita, przegrywając ostatecznie rywalizację o jedno trafienie.

Close Menu
×
×

Koszyk